Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba állandóan nekifeszül a...

Baba állandóan nekifeszül a hasfalnak, keményedik, ez normális?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok és rengetegszer egy nap érzem, hogy a hasam megfeszül, ha odarakom a kezem olyan érzés, mintha a baba valami nagyobb testrészével (hát, popsi, fej) nekifeszülne a hasfalamnak. Előző terhességem alatt nem volt ez ilyen gyakori. Ez normális tényleg naponta minimum 10szer?
2022. jan. 21. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom h normális-e de az én babám is csinálja :)

Ki lehet tapintani h hova nyomja magát, ilyenkor úgy belenéznék a hasamba h mégis mit művel ez a gyerek? :D

2022. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, néha olyan kellemetlen, főleg ha séta közben ér, hogy meg kell álljak egy pillanatra. Rugdosásban is örökmozgó, nem hiszem, hogy ezekkel gond lenne, inkább mozogjon sokat, mint keveset.
2022. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!