Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha keményedik a has, abból a...

Ha keményedik a has, abból a baba mit tapasztal?

Figyelt kérdés

Orgazmus után mindig bekeményedik a hasam, utána néztem, elvileg ez elég gyakori jelenség. Viszont kíváncsi lennék, ilyenkor mit tapasztalhat a baba? Szűkösebb lehet neki a hely? Nyilván senki sem beszélt egy kisbabával sem, hogy elmondja a tapasztalatait, de hátha van itt olyan, aki jártas a témában. Tudom, hogy vannak olyanok, akiknek sajnos sokszor alapjáraton is keményedik a hasa és az akár veszélyes is lehet. Ez miért különbözik attól?

Köszi előre is a választ!

22 hkm


2021. júl. 26. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer éppen bekeményedett a hasam ultrahang alatt. Bent a kisfiam semmi, de semmi jelét nem mutatta, hogy bármit érezne ebből. 30 hetes lehettem nagyjából. Pihent, picit mocorgott az egész vizsgálat alatt.
2021. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok magnéziumot szedj és pihenj ha keményedsz,ha szextől van akkor abol ovatosabnak kell enni.baba nem érzékel hasad keménységéből semmit
2021. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!