Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tompa állandó alhasi fájdalom...

Tompa állandó alhasi fájdalom mozgáskor (pl.: járás, lábemeles, fekvésből felülés) 2.trimeszeter végén?

Figyelt kérdés

Kontroll nőgyógyászati vizsgálaton felfázásra antibiotikumot kaptam, 1 nap és elfogy. Azonban pár napja kezdődött el egy alhasi, tompább, mozgásra állandóan jelen lévő fájdalom. Mivel este olyan erős volt, hogy felkeltem rá éjjel, meg persze minden pozícióváltásnál jelentkezett, megijedtem (első terhességem) és bementem a kórházba. Ott konkrétan megkaptam, hogy nincs bent doki aki megnézzem, akit be tudnának hívni messze lakik, ezért még nem éri meg neki bejönni. Hazaküldték. Tegnap még ráadásul


el is estem, igaz nem huppantam nagyon, de azért biztos volt egy kis földrengés odabent. Aggódom a baba miatt. Volt valakinek valami ehhez hasonló tünete terhesség alatt?

Előre is köszönöm a segítséget!



2022. jan. 23. 18:58
 1/3 Csillus30 ***** válasza:
Ha nem vagy biztos hogy monden oké akkor szolj dokinak ő majd elmondja mi mitöl van. Azis lehet nő a pici nyulnak a szalagok stb nekem is sokat feszül picit fáj alul mert ahogy tágul a méh meg ha volt gyuladásod akkor érzékenyebb
2022. jan. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elmúlt már a fájdalom?

Én ma voltam vizsgálaton és most estére mozgás közben fáj alul a hasam.

Kicsit aggódom.

2022. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! Nagy nehezen elmúlt. Valószínűleg a felfázás okozta az egyik részét a másikat pedig az esés.

A védőnőmet is elértem, szerinte az is lehet hogy a szalagok ahogy lazulnak a medence körül az okoz fájdalmat.

2022. febr. 3. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!