Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Surgos Mi a leggyorsabb megoldás?

Surgos Mi a leggyorsabb megoldás?

Figyelt kérdés

36hetes kismama vagyok olyan székrekedésem van hogy nem bírok se feküdni sem ülni csak állni.

Borzalmas göcseim vannak

Éjjel négykézláb járok ki a wcre.

Van kismama aki igy volt? Ha irtok gyors megoldasokat nagyon nagyon megköszönném!


2022. jan. 26. 07:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Kúp, szilva tejjel.
2022. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Ha ennyire gáz a helyzet, és kérnék egy beöntést. Szülés előtt nekem

Csináltak, még csak kellemetlennek se mondanám, pedig féltem tőle.

2022. jan. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Glicerinkúp. Leavolac görcsöt okoz.
2022. jan. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
Teva kúp
2022. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
Beöntés!
2022. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Ha görcseid vannak, akkor beöntés. Gyors, de nem gondolom,hogy otthon meg lenne hozzá a felszerelésed.

A glicerin kúp is használhat, bár az konkrétan a végtelen fogja ingerelni, amivel sokra nem mész, ha fentebb van a probléma.

2022. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem be kellene menni a kórházba :/
2022. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Magnecaps, emelt mennyisegu magnezium hashajto hatasu es ugye epp 36.hettol kellene elhagyni, szerintem meg belefer. En megkerdeznek egy gyogyszereszt h mit tud adni magneziumbol.
2022. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

Házilag is lehet beöntést, pontosabban ahhoz hasonló beavatkozást csinálni, ráadásul saját magadnak meg tudod oldani.

Csak egy kád és egy zuhanyzórózsa kell hozzá.


A zuhanyzórózsa gégecsövéről csavard le a rózsát. Marad egy csővég, amiből iszonyatos nagy nyomással jön a víz, ha megnyitod. A csővéget tedd a fenekedhez, a víz hőmérsékletét kellemes langyosra állítsd. A nagy nyomású vízsugarat irányítsd a végbélnyílásodba befelé. Közben próbáld ellazítani a záróizmaidat, hogy a vaz bejusson. Ha úgy érzed, hogy elegendő mennyiség jutott be, akkor zárd vissza a záróizmodat és zárd el a vizet. 2-3 percig álldogálj, és ahogy egyre erősödik a székelési inger, ülj le a WC-re. Ki fog jönni a víz, de ez remélhetőleg fellazítja a kőkemény székletet, és az is elkezd ürülni vele együtt.

2022. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
*hogy a víz bejusson
2022. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!