Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-25. hét körül mekkora...

20-25. hét körül mekkora hasatok volt?

Figyelt kérdés

Számomra olyan érdekes ez a haskérdés. :) 24 hetes várandósan alig van még pocakom. Persze nem bánom, addig is könnyebb, de már kezdenek unalmasak lenni a megjegyzések, hogy "nem is nő a hasad".

Közben egy kolléganőm már 19 hetesen úgy néz ki, mintha a végén járna, ő meg mindig azt kapja, hogy "te jóó éég, biztos nem ikrek?".

Ti hogy álltok has fronton? Illetve vajon függhet attól a has mérete, hogy éppen hogy fekszik a baba?


2022. jan. 27. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A második babával félidőben úgy néztem ki, mint egy utolsó hónapjaiban járó. A harmadiknak gondoltam, hogy na akkora leszek, mint egy ház. 27 hetesen sincs akkora pocakom, mint amekkora akár első terhességem alatt volt. Szerintem függ a baba fekvésétől is. Ezeket a megjegyzéseket meg igyekezz elengedni, jó sok hasonló kérdést kell majd elengedni.
2022. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első terhességnél a 30. hétig ruhákban alig látszott a pocakom. A végére cserébe akkora lettem, mint egy bálna, pedig kicsi babánk lett (kiírt előtt 1 nappal született 2900 gr, pedig nem volt IUGR!).

Most a másodiknál már a 20-as hetektől nagy a hasam, mégis férjem nagymamája kérdezte kb 26 hetesen, hogy hol az a gyerek, nincs is hasam... pedig addigra már olyan nagy hasam volt, mint az elsővel 30+.

Engedd el ezeket a megjegyzéseket, soha semmi nem lesz mindenkinek jó. Ha nagy a hasad, az a baj, ha kicsi, akkor az. A baba meg elvan benn. 🤷‍♀️

2022. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok kereken, szépen gurulok már pedig egy baba de ő úgy tűnik nagy baba lesz 😂 78cm haskorterfogattal kezdtem, legutóbb 101 volt.
2022. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsi volt még akkor. Mintha csak jól bekajáltam volna.
2022. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. Baba

23 hetes vagyok,103 cm a haskörfogatom múlthéten

Mindenki mondja,akivel találkozok atya ég,mekkora hasad van 😃 pedig nem ikrek,én jót nevetek ezen,tudni kell kezelni

Az első babával 101 cm haskörfogattal mentem szülni,ott 18 kg hiztam

Most összesen 1 kg van rajtam pluszban,érdekes,csak a hasam a nő

Nagyon nehéz,pedig még május messze van🙈

2022. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én csak derékbőséget tudok, ott a legnagyobb is most a pocakom. Induláskor 83 cm volt, most 90 cm. Mintha csak fel lennék puffadva. Mondjuk elég széles a csípőm, sok helye van, dehát furi na. Főleg így egy fiatalabb várandós, sokkal nagyobb pocakos anyuka mellett. :D Egyébként nem zavarnak ezek a megjegyzések, csak tényleg érdekes, hogy ennyire különbözőek vagyunk. Amíg minden oké a babával, én azt sem bánom, ha ekkora marad a hasam. :D
2022. jan. 27. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!