Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tapossa ennyire a...

Miért tapossa ennyire a hólyagom? Nagyon faj és kellemetlen

Figyelt kérdés
Kb 2-3napja van ez hogy éjszaka olyan aktív a baba hogy folyamatosan pisilnem kell, állandóan a holyagomat tapossa de nagyon durván, volt olyan is hogy becsorgattam, vagyis remelem inkább az volt mint magzatviz. Állandóan nyomás alatt van a holyagom, napközben is azt tapossa de éjszaka és hajnalban nagyon durva, eléggé szokott fájni. Első terhessegemnel nem volt ilyen de hat mindegyik más. Nagyon felek mert nem akarom hogy Idő előtt szülessen, 10 hetet meg nagyon jó lenne kibírni :( mit csináljak hogy ne a holyagomat tapossa? Vagy valami bajt jelez? Nagyon felek hogy meg ne repedjen a burok. Vagy ennyire ki akarna jönni? Mert olyan nyomást erzek lefelé a hüvelyem fele, mikor rúgja a holyagomat vagy az normális?? Bocsánat de tanácstalan vagyok, egy hete voltam a dokinal, de akkor nem tapasztaltam még ezt…
2022. jan. 27. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Mindenedet fogja "taposni". Sőt, jó, ha kapsz rendesen levegőt.

Igen, az én picim is akkorát rúgott, hogy bepisiltem.

Na, és?!

Nem bírod ki? Humorral kell kezelni.

A vége felé úgy felnyomta a gyomromat, hogy savlekötőt kellett szednem.

Ki fogod bírni a következő 10 hetet is.

Nyugi.

2022. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A savlekotot én is szedtem, de 36 hét után.. egyszerűen csak az idegesít, hogy ne hogy idő előtt jöjjön, ennyitol tartok. Nem akarom hogy”kirúgja” a burkot 😂
2022. jan. 27. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Amikor nálam volt ez, elkezdtem betét hordani, és vettem matracvédőt.
2022. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Komolyan?

Nem ijedtel meg, hogy esetleg nem vizelet, hanem magzatviz? Bocsi a kérdésért

2022. jan. 27. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet, csak azért, mert nem olvastam ilyenekről. Éreztem a vizelési ingert, csak gyakorlatilag fél percem sem volt eljutni a WC-ig olyan érzésnél, ami máskor 20-30 percet simán várhatott. Így igyekeztem a legkisebb ingernél menni. De többször előfordult, hogy tüsszentésnél, köhögésnél, nevetésnél nem zártak az izmaim, tulajdonképpen az ilyen kiszámíthatatlan helyzetek miatt kellett a betét, vagy ha elmentem otthonról. Szülés után is tartott ez az állapot, de egy-két hónapon belül megszűnt.
2022. jan. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is egyből elmegyek a mosdóba, ugye jön egy kicsi vizelet és annyi..

Akkor remelem nekem is szülés után el fog múlni :)

2022. jan. 28. 05:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális jelenség, és nem minden babánál érezni. (Harmadik gyermeket várom. Elsőnél nem volt ilyen, másodiknál harmadiknál igen. Nem becsurgásig,de kellemetlen érzés az biztos. 26 hetes vagyok jelenleg)
2022. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En 28 hetes, vagyok , epp a munkahelyem re tartok és úgy pufoli a gyerek a holyagom hogy folyton azt hiszem kész bepisiltem nem bírom 😂😂😂😂 és egy bár vagy semmi sincs hogy bekerjem magam😂😂
2022. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég gyakori jelenség, hogy a baba nyomja a hoylagodat, vagy az a foci labdája, vagy azon fekszik. Baba rugdosa holyagodat és bepisilsz, ez teljesen rendben van. hogyv agy kérdező?
2022. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszod, szerencsére ez már elmúlt, 32.hetes vagyok, minden okes, igaz azóta is nagyon aktiv(első gyerkőc nem volt ilyen aktív sose, csak mióta kibújt 😂) de tényleg minden a legnagyobb rendben van. Szerdán megyek az orvoshoz kontrollra, leméri a babát, kiváncsi vagyok.
2022. ápr. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!