Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődik a neheze?

Mikor kezdődik a neheze?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17. hetes vagyok. Jól érzem magam, minden rendben velünk. Viszont érdekelne, hogy mikor indul be majd a nehezebb időszak? Nálatok hogyan alakult? Csak akkor, mikor a baba már hevesen mozgolódott odabent, vagy esetleg korábban előjöttek nehézségek (amik természetesek persze, csak olykor kellemetlenek)?
2022. jan. 28. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem igazán volt "nehéz" rész. Nem fájt semmit, nem kellett sokat pisilnem, talán 1hét volt a vége fele amikor több volt a savam éjszaka és félig ülve aludtam egy doboz Rennievel a kezembe de ennyi. Sose mozgott úgy, hogy kirúgta volna az oldalamat, csak kellemesen éreztem a mozgását. 38hetesen még vígan kertészkedtem egész nap, hajolgattam, lefőztem egy csomó kaját a fagyasztóba. Abból éreztem, hogy terhes vagyok, hogy volt egy pocakom.
2022. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. 😊
2022. jan. 28. 10:15
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt nehéz időszaka egyik terhességemnek sem, az első is sétagalopp volt, de a második még jobban megkegyelmezett és tényleg semmi bajom nem volt azon felül, hogy a növekvő pocakom néha már kényelmetlen volt. Savra amúgy a Ludea egy csodaszer!! mindenképpen írass az orvossal ha később jelentkezne mert instant elmúlassza és napi egy szem mellett nem is volt egyáltalán.
2022. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár hétig volt esti émelygésem, és végig dugult az orrom de ezek ellenére irtóra élveztem semmi bajom nem volt. Konkrétan ahogy beléptem a 9.hónapba,akkor egyik pillanatról a másikra "terhes" lettem, nem tudom miért, nehezen viseltem, biztos az is hogy pici nő vagyok és ez hatalmas súly már nekem, de akkor jött ki nekem minden bajom +már nagyon vártam elkapott a szörnyű türelmetlenség.
2022. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első trimeszter azért volt nehéz, mert hánytam, stb., a második meg mert sokat fájt a hasam, ahogy nyúltak a szalagok. A harmadikban semmi bajom nem volt, még a szülés napján se. Nem vizesedtem, tudtam hajolni, végig tornáztam, jöttem-mentem, egyedül a haskötő volt, ami kellett, ha sétáltam. Sajnos a székrekedés előjött az utolsó pár hétben, de tűrhető volt. Csak azért mesélem el, hogy nem törvényszerű, hogy nagyon rossz lesz a vége :)
2022. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elso trimeszterben voltam nagyon faradt, es az allando hanyinger. Akkor reszmunkaidot kertem par hetre, a masodik trimesztertol teljesen jol voltam , vegig a 8. honap vegeig dolgoztam korhazban noverkent. (itt nincs tappenzcsalas, a terhesek dolgoznak hacsak nem 24 oras fekvesre vannak itelve )
2022. jan. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt egyszer sem nehéz időszak. Lelkileg az utolsó egy hét volt csak megterhelő, de az is csupán azért, mert 1 héttel túlhordtam a babát és végül indítani kellett a szülést, én pedig borzasztóan paráztam attól, hogy a vége császár lesz.
2022. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt durva, de a 30.hettol azért már fajt itt ott, a combtövemnél feszített, nyomott felül a hasam amikor ültem, vizesedett a lábam ezért párnával a lábam alatt aludtam ilyenek. A baba mozgása nekem egyszer sem okozott fájdalmat, jelenleg harmadik gyermekünket várjuk
2022. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, lányok! 🥰❤️
2022. jan. 28. 14:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok. Jaj meg a végén aranyerem lett ahogy nyomta a baba ott a dolgokat, illetve a második terhességnèl a 18.hettol folyamatosan huvelygombam volt emiatt is aggódhattam. A szülés után mindkettő magától megszűnt (a gombára használtam kupot de bármit írt fel a doki csak ideig óráig használt)


Érdekes mert a harmadik terhesség 27.heténèl tartok és még nem jött a huvelygomba bár en nem bánom egy percig sem...

2022. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!