Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közvetlen szülés elött is...

Közvetlen szülés elött is ennyire savasodni fogok?

Figyelt kérdés

A terhességem kb 24. hete óta szenvedek a gyomorsavval, és ahogy lefekszem (bárhogyan is fekszem, oldalt vagy háton) nagyon savasodok és konkrétan ég a torkom meg a nyelöcsövem. Remélem érthetöen magyaráztam el.

Nálunk szülés elött ctg-re tesznek és órákon át egy pózban kell feküdni. Szülés elött is így fogok savasodni? Félek, hogy órákon át ezzel fogok szenvedni még meg nem szülök.

(Nincs hosszú ö a telefonomon)

39 hkm



2022. jan. 28. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ludea felírja a doki nekem előbb volt sav mint a + tesztem.
2022. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is elöbb volt sav pontosabban savgőz probléma, mint teszt. Nálam nem jőtt fel a sav, hanem végig nyitva volt a gyomorszájam,és a gőz, mandula, orr, és fül problémákat okozott. Sajnos szülés után is még áradt, minden menzesz elött elöjön.
2022. jan. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
abban az idoben nekem meg segitett a rennie meg a hideg tej. Sajnos a vege fele, hiaba ezek a praktikak, ha nyomja fel a gyomrod a baba akkor folyamat erzed a savat, nekem az utolso egy honapban volt nagyon rossz.
2022. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hideg tej nekem is jó volt, de csak pillanatnyi "eufória". Ludeát tudom én is tanácsolni.
2022. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. jan. 29. 00:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
LUDEA!Mindenképp írass fel.Ha ez nincs én megfulladok álmomban.
2022. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor egy ellenvelemeny is, 2x1 ludeat szedek, semmit nem ér.
2022. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az mi hogy órákon át egy pózban kell feküdni?


Mégis ki kényszerít?

2022. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos ez a protokoll a kórházba. Amikor megvolt a felkészítés, beöntés stb, a vajúdóba rátesznek ctg-re és nem szabad mozogni mert állítólag megmozdul az a cucc amit a hasra tesznek és nem érzékeli a baba szívhangát és ezért a növérek meg az orvosok nem engedik, hogy a kismama mozogjon.

Tudom, nekem se tetszik egy kicsit sem, de nálunk sajnos így van

2022. jan. 29. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én simán nekimennék ennek a protokollnak. Nem kötelezhetnek fekvésre...

Egyébként a ctg gépnek van olyan hosszú zsinórja, ha már kötelezően rajtad kell végig lennie, hagy annyi mozgásteret hogy ülj, állj vagy esetleg labdán vajúdj...

2022. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!