Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közvetlenül szülés utàn...

Közvetlenül szülés utàn mennyivel lesz laposabb a has?

Figyelt kérdés
Nem hiúságból kérdezem. 😄 csak vettem egy ilyen hasleszorító övet szülés utánra. L-eset vettem és az előbb néztem itthon hogy mekkora, hàt most kéne vagy 15 centi hogy körbeérje a hasam. 😄 33 hetes vagyok. 172 cm magas vagyok és most vagyok 71 kg. 65-el kezdtem. Van rá esély hogy fogom èn ezt az övet hordani? 🤔😄
2021. júl. 24. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Szülés után pár órával bejött a szobába egy nő, amikor meglátott vissza is fordult azzal, hogy ja látom, itt még bent van a baba... 😑

Aztán elkezdtem hízni és nagyon nehezen hiszik el rólam, hogy nem vagyok terhes így évek után sem

(konkrétan 3. trimeszter bélinek nézek ki)


Amúgy lehet, hogy már a kórházból tök lapos hassal ész ki...

2021. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*mész
2021. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia .én is most szeretnék venni és nem tudom mekkorát milyet? Te honnan vetted ? Bocsi hogy kerdezek
2021. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pl olyan szerencsés voltam, hogy már a kórházból lapos hassal jöttem ki. Nekem a csípőm lett sokkal szélesebb és kellett vagy 1 év, mire visszarendeződött. 173 cm vagyok, 57 kg-val kezdtem a terhességet és 65-tel mentem szülni, szóval nekem nem változott sokat a súlyom.

Igazából lutri, hogy hogyan fogsz kinézni szülés után.

2021. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, h a kórházból lapos hassal jöttem haza és most 5 hónappal a szülés után, ha kicsit többet eszem egyből látszik és olyan mintha megint terhes lennék.
2021. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.az azért van mert szétvan nyilva a hasizmod. Szuper rá a LYB torna 😄

Én Császárral szültem kB úgy néztem ki 2-3 hétig mint aki 6 hónapos terhes. Nekem M-es volt a méretem, M-es hasleszoritot is vettem. Pont ramjott de kB az első 4 napban alig kaptam levegőt 🙈 olyan méretet vegyél (azt mondták többen is) mint amekkora méretű voltál eredetileg.

2021. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tippet 6os. Sejtettem hogy ez áll a háttérben csak nem nagyon volt időm foglalkozni vele. #5 voltam.
2021. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

55-58 kg korul kezdtem a terhességeimet 1. Vel 74 kg es szülés után 3 nappal 62 voltam. Itt konkretan szetnyomkodták a hasam mert komplikációk léptek fel szülés után. Így örültem,hogy megmaradok. 2,5 evre ra 2. Al 75 kg vizesedtem szülés után 63kg 2 het alatt meg lement a maradek víz is.

Most edzettebben kezdtem (4 ev van most koztük) 70-71 kg val fogom zárni szerintem mert 2-3 hete stagnálok 70 körül.

A hasleszorítót mindegyiknél használtam pedig elvileg csak császárosoknak kell, nekem segített vagyis talán az 🤷‍♀️ Most is fogom szerintem ha nem is teljesen az, de az izomzatnak segít kicsit a helyére kerülnie vagy legalábbis,hogy hol kéne lennie.

Mivel neked 15 cmvel kisebb nem tudhatod mennyivel kesz kisebb a hasad de érdemes túlhúzni ezt tehát ne úgy hogy csak épp összérjen (legalábbis én így használtam)

2021. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak 170-177-180 cm magas kismamák akik szülés után vagy lapos hassal sétálnak,van akinek 3-4.honapos pocija marad
2021. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!