Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Málnalevél teával kapcsolatban...

Málnalevél teával kapcsolatban tapasztaltatok már lábdagadást?

Figyelt kérdés

2 napja iszom a teát, és tegnap borzasztóan feldagadt a lábam. Eddig is dagadt, de inkább a melegben. Mióta nincs az a nagy meleg, egész elviselhető volt. Lehet, hogy a tea okozza? Vagy ez is csak az utolsó hetek következménye? járt esetleg valaki így?

37 hetes 5 napos km:)


2010. szept. 10. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a lábad nem a teától dagad. Én 9 napja iszom, de nem volt ilyen. Én inkább arra tudok gondolni, hogy ilyenkor már nagy a Pici súlya, jobban vizesedik az ember. De én a helyedben ezt szóba hoznám az orvosomnak, nehogy toxémia legyen. Vagy nézz egy vérnyomást!Ha magas, akkor tényleg fordulj orvoshoz.Biztosan nincs semmi baj, és ártalmatlan dolog, de azért jobb figyelni mindenre.
2010. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

38 hetes vagyok,2 hete iszom a teát.Nem tapasztaltam lábdagadást.

Szerintem sem a teától van.

Mérj egy vérnyomást.

Fehérjéd rendben van a pisiben?

2010. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megmértem a vérnyomásom. 129/74 pulzus 79, tehát tökéletes. Szóval ezzel tuti nincs gond. Szerdán nézték a fehérjét a vizeletben, akkor rendben volt. Hát nem tudom. Van aki szerint ez a vége már. Valamiért végig úgy éreztem, h nem húzom ki végig, de ennek ellenére nem utal semmi különösebb jel, arra, h hamarosan szülnék:)
2010. szept. 10. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!