Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mellékhatást tapasztalt...

Milyen mellékhatást tapasztaltatok az Elicea- antidepresszánssal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegnap írta ki nekem a doki, depresszióra/pánikbetegségre és nagyon félek a mellékhatásoktól mivel az ő is elmondta,h az első héten rosszabbul érezhetem magam, öngyilkossági gondolataim is erősödhetnek. Továbbá a hányinger nagyon gyakori lehet és a szorongások erősödése...na meg a hízás:S Ezektől rettenetesen tartok. Nem tudtam éjjel aludni sem, állandóan ezen jár az agyam. Még nem kezdtem el a szedését. Jó lenne ha valaki megosztaná velem a tapasztalatát! Köszi!!!

22/L


2011. máj. 11. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
èn is a mellekhatasok miatt nem mertem elkezdeni az antidepresszanst... maradtam a frontinnal. az bevált a panikbetegsegre, meg az almatlansagra, meg a szorongasokra is, viszont rá lehet kattanni. én minden este egyet veszek be belöle, meg napközben ha nagyon gázul vagyok, akkor egy felet. de vezetni nem vezetek, ha beveszem, mert kicsit olyan erzes, mintha ittam volna...
2011. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy szabad erdeklödni, hgy milyen panikbetegseged van? csak radtör a rossz erzes meg a szorongas, a para, a heves szivdobogas, vagy tudod az okát is, hogy mi valtja ki? milyen az eleted, ha nem haragszol a kerdesert? az enyem atlagos, söt szinte jó, mégis gond van az agyammal... ha nem lenne gond, nem lenne szuksegem a frontinra :S.
2011. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából depressziós vagyok csak néha vannak pánikrohamaim, úgy mondta a doki, hogy még nem alakult ki a betegség, de már vannak jelei. Ezért kaptam mindkettőre és igen, reaktív a betegségem( vagyis van kiváltó ok) Bár a depresszióm az utóbbi időben úgy is megmaradt, ha nem mennek éppen rosszul a dolgaim. Vannak problémáim, de ahogy a barátaim mondják- vannak ennél az embereknek nagyobb gondjai. Nem tudom....szerintem mindenkinek a saját problémája számára a legnagyobb.:S
2011. máj. 11. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A teljes igazság a depresszió iparról, és még sok minden másról: www.tenyek-tevhitek.hu
2012. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az utoló belinkelt, az NAGYOM JÒ!!!! Köszi!!!
2012. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!