Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok, és...

23 hetes kismama vagyok, és két hónapja vettem észre, és az orvos is alátámasztotta, hogy gombás fertőzésem van. Ha ez folyamatosan fennáll a terhesség alatt jelenthet gondot?

Figyelt kérdés

Először kaptam már canesten kúpot, akkor szinte elmúlt, de az orvos egy hónap elteltével még látott valamit, és pumafucin kúpot írt. Most az is elfogyott, de félek, hogy ha visszajön, akkor mi lesz, és ha a szülés előtt is jelentkezni fog, akkor hogyan fogok szülni.


köszönöm a segítségeteket


2010. szept. 10. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok kismamának van gombás fertőzése. Az orvos segítségét kérd a kezeléséhez, s nem lesz gond a szülésnél, ne izgulj!
2010. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, hogy a felszálló fertőzés csak akkor veszélyes, ha már hónapok óta tart és rengeteg váladék folyik onnan és kezelés nélkül marad. Nekem is volt ilyen. Ott lent már annyira fájt minden, hogy féltem hogy ki sem fog ott tudni jönni a baba. Aztán elszántam magam és rábeszéltem a dokit, hogy írjon fel nekem szájon át bevehető gyógyszert. Az segített.
2010. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem az a furi, hogy nem viszket, nem váladékozik, csak mégis van.

Az első kezelés előtt tapasztaltam folyást,de azóta semmi, csak a folyamatos fertőzés.


Mi lehet még segítség erre a problémára.


A válaszolóknak köszönöm.

2010. szept. 10. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van tegnaptol ilyen problémám. Se nem viszket, folyásom sincs, de olyan érzés, mint ha iritálna valami a huvelyembe. Nem dugom, hogyan tudnám elmulasztani.


23 hkm

2010. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!