Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismama vagyok,...

Első babás kismama vagyok, miért mondhatják, azt hogy a gyomromban van a hasam? 😅 tudom hogy furán hangzik, nekem is. Őszintén kicsit magamra vettem, mit jelenthet mire akart célozni ezzel?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg magasan van a pocakod, ott valahol rögtön mell alatt.
2022. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Amikor nő a hasad akkor az csinál magának szépen helyet.Eleinte jó magasra "felszáll",majd a terhesség vége felé egyre lejjebb "száll" a has.

A huszon hetestől harminc hetes kismamákig ha jól megnézed kb mindenkinek szinte mell alól indul a hasa gömbölyödni.

30 hét felett már egyre lejjebb kerül.

2022. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem végig elég lent volt a hasam, nem volt a gyomromban a sose. Nem szenvedtem légszomjtól vagy attól, h ne tudnék enni a nagy pocak miatt. 40 hetesen se. Cserébe köldök magasságában 104 cm kerületet ért el a hasam, mikor egy vékony nő vagyok, szét is striásodott maradandóan az egész... Sokszor eszembe jut, ha nekem is magasabb lehetett volna a pocim, talán megúsztam volna...
2022. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Testfelepítéstől is függ.Az alacsonyabb nőknek kapásból kisebb a felső testük,így a hely is kevesebb a babának.

Valakinek a csípője nem olyan "magas".

Szélességre is igaz ez.Valamelyik nő testalkatra szélesebb.A baba is csak addig tud nyújtózkodni ameddig az anyja ér,ha se oldalra,se felfelé nem opció akkor nő előre,de akkor a bőr csúnyán elnyúlik és úgy bereped hogy két sörike után átkelő zebrának nézed.:D

2022. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Na, 4-es, ez lett velem, 3-massal, ha lepontoztak is :D ilyen is van, és ez nem múló kellemetlenség, ami elmúlik a szüléssel. Ezzel biztatni szerettem volna a kérdezőt, h legalább nem jár így.
2022. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem,a stria marad.:)

Nekem a hasam nem,de a fenekem,a combom,alúlról a melleim kaptak striát.Eleinte zavart,de most már elfogadtam.Szüléssel járt.🤷🏼‍♀️

Büszkén viselem,mint valami "harci sebhelyet",nem lehet mindenki tökéletes. :D


Remélem azért megússzátok akár merre is növekszik a pocak. :)

2022. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!