Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos és IRes 7 hetes kismama...

Pcos és IRes 7 hetes kismama vagyok. Egy abortusz mennyire befolyásolna egy későbbi terhességet?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetbe kerültem ugyanis pár napja minden összedőlt körülöttünk a párom elvesztette a munkahelyét kilátástalanná vált minden. Sajnos emiatt szóba jött az abortusz. viszont félek hogy egy abortusz után tekintve a gondjaimat nem fog sikerülni meg egy kisbaba. Volt valaki hasonló helyzetben? Sikerült mind emellett valakinek abortusz után még egy terhesség?

2022. febr. 3. 15:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%

Keressen masik munkat !

Emiatt olned meg a magzatot ???

2022. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Mi párommal pont erről beszélgettünk egyik nap. Most két ismerős pár is ilyen helyzetbe került. Párom azt mondta, hogy elmenne dolgozni inkább napi 12 órát ideiglenesen egy gyárba, de nem szeretné, hogy ilyen miatt elvetessük a gyerekünket.
2022. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett volt a gyerek?
2022. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem. Én a mai napig küzdök érte. A párom nem akarja
2022. febr. 3. 15:32
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ott ahol nem szeretné mindkét fél, hamar a kapcsolat rovására mehet. Most neked kell mérlegelned. Mit teszel, ha megtartod és terhesség alatt vagy a gyerek születése után elhagy? Hova mehetsz? Hogy fogod felnevelni egyedül? Van pénzed a babacuccokra? Miből fogtok élni?

Ez nagyon nehéz helyzet sajnos.

2022. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Van B-terv? Sajnos a pcos-s es ir mellett nem annyira jok az eselyek, nagyon lutri
2022. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
A szüleim támogatnak. Illetve nőgyógyásszal is beszéltem a lehetőségekről. Meglepően könnyelműen beszélt mind az abortuszrol mind a problémáimrol. Én is félek hogy az állapotomon csak súlyosbítana egy abortusz és soha többé nem lehet gyermekem
2022. febr. 3. 16:14
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Benne van sajnos a pakliban. Ha a szuleid tamogatnak az mar oriasi elony.
2022. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Ha van B lehetőséged arra az esetre ha elhagy a párod, megtartanám a helyedben. Ugyanígy pcos + ir-es vagyok, nem akarunk 5 éven belül gyereket, de megbeszéltük a férjemmel, hogyha becsúszna megtartanánk pont amiatt, mert utána lutri, hogy sikerül-e. A saját lelkedre is gondolj, ha te akarod ezt a babát, össze fog törni a szíved ha abortuszra mész. Egyébként is most már a gyárakban kezdőként is simán meg lehet keresni egy kis túlórával 400 ezer nettót, ha neked is jár gyed, akkor szűkösen, de ki lehet jönni. Persze ez a párodon is múlik…
2022. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Ha te szeretnéd a babát és van segítséged, el ne vetesd! Tönkremennél lelkileg bele.


Elég tahó dolog ez a pasitól,hogy átmeneti munkanélküliség miatt egyből dobná a saját vérét, de azért megcsinálni tetszett neki... 7,5hónap mire megszületik a baba, addig fog találni munkát, nagyobb költségek meg hónapokig nem várhatók, minden vizsgálatot sztk-ban is el lehet végeztetni.

2022. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!