Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor teszt halvanyodik,...

Predictor teszt halvanyodik, miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hetes lassan 6 hetes vagyok. Petezsakot látták az uh-n, korán mentem. Legközelebb majd csütörtökön megyek. Eddigi predictor tesztjeim erős pozitívak voltak (3db) maradt itthon egy, gondoltam meg csinálom.. És sokkal halványabb mint az előzőek, baj lehet ebből? Vagy miért lehet ez? Hcgt nézettem 3x,mind 3x magasabb volt

2022. febr. 6. 06:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező! 😞
2022. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor inkább abban lehet reménykedni, hogy magától kiürüljön minden, és ne kelljen műtét. Legalábbis én így vagyok vele.
2022. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan le leszek pontozva, de 20-as, muszáj volt odabökni a végére, hogy te 14 hetes kismama vagy? Lehet, hogy éppen vetél a kérdező, akkor minek kell egy ilyen szituációban ideírni, hogy te hány hetes vagy? Egyáltalán kit érdekel és hogy jön a te terhességi heted a kérdéshez? Szerintem rohadt tapintatlan dolog.
2022. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Totál igazad van 23 as😁

Ez nekem is féltünt!

2022. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Meg fognak műteni. Azt mondta az orvos semmi jót nem jósol. Közben a mellettem lévő szobába most hozták be az újszülöttet... Hallom ahogy sírnak..... 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2022. febr. 6. 12:39
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást. Minden rendben lesz és lesz még lehetőséged!

Totál értelek(21ben két vetélés,és most fejezték be a másodikat)

A tested rendben lesz és hamar újra próba mehet. Azt mondják h egy missed ab után hamar összejön!

2022. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Kitartást! Én minden rossz (illetve számomra akkor rossz) helyzetre azt szoktam mondani, hogy semmi sem történik véletlenül. Biztosan most ennek is oka van, hogy így történt, még akkor is, ha ez egyáltalán nem vigasztal jelen helyzetben nyilvánvalóan.
2022. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom kérdező! Tudom, hogy nem vígasztal most semmi. Engem sem vígasztalt semmi, amikor ezen mentem át. De az idő segíteni fog, túl leszel rajta és újra teherbe fogsz esni. Addig is sok erőt és kitartást kívánok neked és a párodnak.
2022. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Most teljesen magamat okolom.. Az utóbbi napokban elég stresszes is voltam... Lehet ezert van? Miattam ment el?
2022. febr. 6. 13:36
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Ezt felejtsd el! Nem miattad! Gondolj bele, hogy nincs olyan ember, nő aki nem stresszel. Ha attól elmenne egy embrió, már kihalt volna az emberiség nagyon rég! Nem fejlődött rendesen, nem lett volna egészséges. Jobb most, mint később, egy genetikai ultrahangon mondjuk kiderül hogy beteg, és úgyis el kell vegyék, ne adj ég akkor derül ki, mikor már meg is kell szülni az élettelen akkor már magzatot.
2022. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!