Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor teszt halvanyodik,...

Predictor teszt halvanyodik, miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hetes lassan 6 hetes vagyok. Petezsakot látták az uh-n, korán mentem. Legközelebb majd csütörtökön megyek. Eddigi predictor tesztjeim erős pozitívak voltak (3db) maradt itthon egy, gondoltam meg csinálom.. És sokkal halványabb mint az előzőek, baj lehet ebből? Vagy miért lehet ez? Hcgt nézettem 3x,mind 3x magasabb volt

2022. febr. 6. 06:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ez nem az utolsó 3 nap eredménye

Már a fogantatás pillanatában eldől h mi lesz vele!nem tudod befolyásolni.

2022. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi van veled kérdező? Hogy vagy?
2022. febr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Még mindig nem csináltak semmit. Fekszek. Majd visznek ultrahangra de senki rám se néz. Ultrahangon fog elvalni mi lesz. Az orvos azt mondta hogy nem sok jót jósol, de majd kiderul, és az lenne a legjobb ha a természet tenné a dolgát. Egyébként van felni valóm a műtéttől?
2022. febr. 7. 09:55
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ezt a természet magába is lehet elintézte volna, még annyira korai. Viszont ha már műtét, nem kell félned tőle, nekem volt műtét is és spontán is.

Engem nem kellett tágítani ilyen pálcával, mert már vérzéssel mentem be, ki voltam tágulva, illetve annak nem kell még tágítani aki már szült.

Bevittek, elaltattak 15 perc alatt kész voltam, mehettem is haza másnap (már aznap mehettem volna, csak hajnalba mentem be, így már bent aludtam).


Nem volt a műtét után se fájdalmam, sőt nekem megváltás volt, mivel vérzéssel és görcsöléssel mentem be. Pihenj utána ha teheted legalább 1 hetet, de ha nem teheted se lesz nagy bajod, ne emelj, ne hajolj lehetőleg, óvatosan mozogj. Mi 6 hétig nem éltünk házas életet a kontrollig.

2022. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
91%

Szia nekem volt egy műtétes befejezésem tavaly.a lelki része után azt mondtam h soha többet műtét!decemberben újra terhes lettem és persze nem fejlődött.

Dec második hete óta vártam h a természet tegye a dolgát! 3 hete kezdtem el vérezni aktívan . 2 hét után ömlött a vér belőlem így sürgősségi és műtét.

A legmegnyugtatobb volt túl lenni a műtéten mert tudtam h vége!!! Kb 6 hétig küzdöttem a vetélésért. Soha de soha többet természetes vetélés!

6 hét alatt totál rá mentem lelkileg.

2022. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia utolsó! Az előtted lévő vagyok 34-es válaszoló. Kitartást nekem is 2 vetélés volt, nem fejlődtek, és most itt vagyok 13 hetes várandósan☺️🙏
2022. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Gratulálok!

Nekem nincs több lehetőségem!

A korom miatt el kell engednem.

35ös

2022. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy nem urultem volna ki magamtól mert nem volt vérzés csak pecsételes. Azt mondta ha nagyon akarom várhatom hogy be indulnjon magától de higyjem el hogy nem fog mert most se verzek csak pecsételek. Így hát bele mentem a műtétbe. Túl vagyok rajta. Nem fáj semmim. De tudom hogy ordítva mentem be hogy mentsek meg, aztán a műtét után is azt kérdeztem hogy "biztos nem lehet"? És most hallom a mellettem levő szobában a csecsemő sírást...
2022. febr. 7. 15:34
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező, írtad is hogy még csak üres petezsákod volt, nem volt még ott senki, nem volt még embrió, nem tettél ezzel rosszat.:
2022. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb döntés volt ez!

Kitartást!

35ös

2022. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!