Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik napszakba kell bevenni...

Melyik napszakba kell bevenni a Ludea-t?

Figyelt kérdés
Az orvosom írta fel, de nem említette, nekem meg későn jutott már eszembe, hogy megkérdezhettem volna. Néztem a betegtájékóztatót, de semmi említés sincs benne erről.
2022. febr. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem reggel éhgyomorra és este kellett 1-1 szemet, de orromon, számon jött a sav és hánytam
2022. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reggel éhgyomorra kell ezeket a protonpumpagátlókat, én is úgy szoktam. És kb fél-1óra múlva érdemes enni.
2022. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem be mikor épp égett a gyomrom.
2022. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy reggel éhgyomorra kb fél órával a reggeli előtt vegyem be. A gyakorlatban sokszor elfelejtettem reggel a nagy rohanásban és bármikor pótoltam napközben amikor a mardosó savról eszembe jutott, mindig hatott rendesen.
2022. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is reggelt mondott először, de mikor mondtam hogy főleg éjszaka okoz panaszt a sav akkor mondta hogy inkább lefekveskor vegyem be, mert a hatása vaalmi 8-10 óra. Nekem pont le is fedte a legrosszabb időszakot így.
2022. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!