Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes kismama vagyok, van...

Izabella220 kérdése:

25hetes kismama vagyok, van köztetek aki tartósan szedett terhesen Ludea nevü savcsökkentőt, megbízható gyógyszer. Taoasztalatokra lennék kíváncsi hogy terhesen ki hogy szedte?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szedtem mindkét terhességemnél napi egy szemet. Nekem nagyon bevált. Nagyon ritkán (szerintem a 18 hónap alatt 3-szor) ittam szódabikarbónás vizet esti órákban, mert felment a savam.
2020. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi egyet szülésig. Megváltás volt, amikor felírták.
2020. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno szedtem a terhesség előtt napi 1 szemet. Amikor terhes lettem, a doki mondta, hogy jobb lenne nem szedni (persze ártani nem árt, ez szedhető terhesség alatt is, csak jobb, ha az ember nen szed gyógyszert terhesen). Sajnos missed ab. lett, természetesen a gyógyszernek semmi köze nem volt hozzá. Utána igyekeztem elhagyni, és szép lassan sikerült is megszabadulnom tőle, holott előtte évekig szedtem. 🤷‍♀️

A mostani terhességemet már úgy kezdtem, hogy egy ideje nem szedtem a Ludeát, viszont így az állandó savasodással már visszasírom. :( Most Rennie-t szedek, ha épp jön a savam, de néha annyit ér, mint halottnak a csók...

Szóval én szedtem, lehetett is volna, most is lehetne. Anno sokat segített, csak mivel évek óta szedtem, nem akartam már tovább. Ha anno nem szedtem volna, lehet még most is szedném, csak már untam, és táplálkozással megoldottam a sav-kérdést.

2020. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében nincs rossz tapasztalat a szedését illetően.Eddigi válaszokat köszönöm.
2020. máj. 10. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A második trimeszter felétől szedtem minden nap. Éhgyomorra kell bevenni, különben nem hatott. Csak ez használt.
2020. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt, de nem is ártott, több hónapig szedtem.
2020. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!