Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten rossz köldökzsinór...

36. héten rossz köldökzsinór áramlás. volt már ilyen helyzetben??

Figyelt kérdés
36+2 hetesen a CtG, uh vizsgálatok során kiderült, hogy rossz a flow értékem, így befektettek a kórházba. Mire számíthatok?? Egyelőre nem mondanak sokat, nem tudom meddig kell maradnom (otthon vár a másfél évesem:(( ) illetve milyen végkimenetelek lehetnek. Egyébként minden más értékem rendben van, a baba kb 3100g..
2022. febr. 9. 02:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy bent hogy megfigyeljenek. És elkapják azt a pillanatot mikor már nagyon nem jó a babának odabent. Valószínűleg te már csak babával mész haza.

Egyébként sok rossz kimenetele lehet, de ezzel nem akarlak ijesztgetni. Most ott vagytok jó helyen és biztonságban, épp azért hogy elkerüljék azokat a lehetőségeket amit inkább le sem írok.

2022. febr. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nincs rá esély, hogy a keringés normalizálódjon, és rendbe jöjjön? Az lenne a legjobb, a baba is tovább maradhatna bent :(
2022. febr. 9. 05:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amitől javulhatna azt már 36 hetesen nem kezdhetik el adni. De nyugi ha ma úgy döntenek hogy szülessen meg, akkor se lesz vele már semmi gond.
2022. febr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, de igen ki már nem fognak engedni. Nézd 36. Hét már nem vészes és ha még pár napot kihúztok, lehet meglesz a 37. A baba súlya tök jó, hidd el, semmi baj nem lesz. Kitartás!
2022. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy már csak babával fogsz hazamenni. Megfigyelnek, ha a baba értékei romlanak, akkor gyorsan kikapják. 36+ hetesen már teljesen fejlett baba, nem lesz semmi gond vele. :)
2022. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
37 hetesen már nem koraszülött. Semmi baj nem lesz.
2022. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Készítem magam lelkileg
2022. febr. 9. 08:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ott vagy jó helyen,hidd el

Tudom,nehéz,mert igaz én csak 4 napot voltam bent,de megfigyelik a babát,és ha valami van,egyből tudnak segíteni

Próbálj meg pihenni

Minden jót,és jó egészséget.

Kitartás ❤

2022. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Update: - hátha valamikor, valakinek segít majd -

Kedden befektettek, mindennap CtG + ultrahang vizsgálat volt (flowmetria).

Pénteken saját felelősségre haza jöttem, mivel minden egyes eredményünk tökéletes volt hála istennek :)

(Elengedett az orvos is, csakhát a protokoll miatt nem adhattak ők ki, így aztán maradt ez a saját felelősséges szöveg)

Azóta mindennap bejárok erre a 2 vizsgálatra, és továbbra is minden rendben van szerencsére, azóta azt hiszem 1x mértek rossz értéket, az összes többi tökéletes :)

Terveink szerint jövő héten hétfőn befekszem és kedden megszületik a baba 38+2 napra ☺️

2022. febr. 15. 18:16
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Könnyű szülést és sok boldogságot nektek! :)
2022. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!