Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes harántfekvéses babám...

31 hetes harántfekvéses babám még befordulhat a végéig?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon. Nem mondták, hogy baj, csak hogy huu de keresztben van ez a gyermek. Remélem nem marad így.

#31 hetes #Harántfekvéses
2022. febr. 9. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én 32 hetesen voltam utoljára uh-n, nem volt befordulva még. A dokim azt mondta, hogy van bőven helye még, és várhatóan 3-5 héten belül tuti befordul. 35 hetes vagyok, jövő héten kezdődnek a CTG-k. Kíváncsi leszek. Nekem bizakodó volt a dokim.
2022. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sőt

Oda és még vissza is van ideje…


Nekem amúgy 32 hetesen fordult be.


Reggel éreztem a nagy mozgolódást.

Délelôtt uh.. addigra rendben volt.. ujjangtam

Erre a doki:


“Mire megy ki az ajtón már lehet elfordul.. van még helye bőven”



Másik terhességnél 34. Héten màr négykézláb hintáztam, hogy legyen helye


Ott is éreztem amikor fordult, elég para volt..

Nah onnan meg feszítette a szeméremcsontot..


Úgyh nyugiii!!!

2022. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze bőven. Amikor már éreztem, hogy a gyereknek nem nagyon van helye fészkelődni, az valahol a 37. hét környékén volt. Ott már minden mozdulatnál érződött, hogy kezdi kitölteni a teret. A legvégén már csak néha néha kinyomta a lábait.


Szóval még ne izgulj, bőven befordulhat.

2022. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm 4 kg-s babája a tervezett császár reggelén fordult be, még jó hogy előtte van ultrahang.
2022. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
36. héten még két naponta fordult egyet a fiam. Végül a császár napján faros volt.
2022. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn a fiam még koponyaveguben volt, kedden valoszinuleg megfordult farosba mert teljesen lent erzem a mocorgasat. Elvileg még van helye boven ilyenkor hogy forogjon. 31 hetes vagyok :)
2022. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helye van forogni, befordulhat még szülésig a szülőcsatorna felé.
2022. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!