Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor hagyta el a magnézium...

Ki mikor hagyta el a magnéziumot a terhesség végén? Fokozatosan kell elhagyni? Most napi 3x2 magne b6-ot szedek.

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A 36. hétig szedtem az orvosom tanácsára.

Nem emlékszek már, hogy fokozatosan hagytam-e el.

2022. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 35. hét vége felé fogyott el a magnéziumom, és ekkor mondta az orvosom, hogy most már nem is ír fel, abbahagyhatom. Tehát én nem fokozatosan hagytam abba. Semmi panaszt nem okozott az elhagyása.
2022. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én csak napi egyet szedtem, de egyik nap még bevettem, másnap már nem
2022. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy az orvosod válaszolni fog erre
2022. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

‘Orvosod’... nincs már ilyen. Nem lehet fogadott orvosa az embernek, magánba lehet menni nődokihoz ultrahangokra meg vizsgálatokra, a kórházban meg mindig az vizsgál meg akihez épp van időpont. Szülni csak ügyeletben lehet. Szóval jó lenne már leállni ezzel a hívogasd az orvosod dumával, nem lehet senkit hívogatni. Netről tájékozódni lehet meg magánorvost fizetni.


Kérdezőnek: ha görcsölős vagy és nagy dózisban szedted akkor érdemes fokozatosan leállni vele, de ha csak napi 1-2szer, akkor abba lehet hagyni azonnal is.

2022. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Én 3x1 magnerotot szedtem a 36.hétig,utána már csak napi 1et, azt is úgy elfeleztem és reggel este.

Az orvosom (bocs 5ös) helyesbettítek, az orvos aki a várandósgondozásomat végzi, azt mondta hogy nyugodtannszedhetem végig, azonban a védőnő azt tanácsolta, hogy inkább csökkentsem most már az adagot.

2022. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#5, csak jár orvoshoz terhesgondozásra?! Ott meg lehet kérdezni tőle.
2022. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze ott meg lehet kérdezni, de van hogy sokára kell menni, ezért hamarabb kéne egy egy információ.
2022. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm, aki hasznos és normális választ adott.

Nem gondoltam, hogy egy ilyen egyszerű kérdés is kiakaszt embereket.

De mindenki megnyugtatására mondom, hogy nem vagyok idióta és rendszeresen járok terhesgondozásra,de már csak 38 hetesen kell mennem. 😁

2022. febr. 12. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytam el, mert azonnal görcsbe állt a vádlim. Doki megerősítette, hogy nem kell elhagyni, a szülésre nincs hatással. Én nálad többet toltam.
2022. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!