Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyit nőtt a melltartó...

Kinek mennyit nőtt a melltartó mérete terhesség alatt? Mikor állapodott meg? Utána a szoptatás alatt is tudtad hordani ezt a méretet?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, 80B volt a melltartó méretem terhesség előtt, már egy jó ideje 80C-t hordok, ezt kényelmesnek érzem. Érdemes betárazni pár melltartót ebből a méretből? Van esély rá, hogy a terhesség végéig még nőni fog? És a szoptatás alatt? Utána nektek visszament az eredeti méretére?
2022. febr. 13. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség felére C lett. A-ról indultam. Ez a harmadik terhességem. Eddig a szoptatások alatt nem ment sokkal nagyobbra. Ami a terhesség vége fele volt, kb akkora maradt szoptatás alatt. Ez persze valamennyit mozgott, attól függően, hogy épp tele volt vagy az evés utáni állapot volt. De ez mindenkinél változó, hogy nő-e, ha igen, akkor mennyit. Betárazni csak akkor érdemes, ha már tutira nem változik, és kevés, ami van.
2022. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes terhesen vett melltartó (kb három havonta nagyobb méret kellett), kicsi volt a szoptatás első pár hónapjaban, aztán beállt a tejtermelés de addigra rájöttem, hogy bár jó lenne rám a terhesen vett, de nem kényelmes mégsem ha szoptatok, úgyhogy újakat vettem. Szóval az én tapasztalatom szerint nem éri meg betárazni, mert nem tudhatod. De sok barátnőm máshogy járt, szóval ez lutri
2022. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemem nem nőtt, csak tejbelöveléskor.

kb 1 hétig volt nagyobb mint egyébként. De akkor sport melltartót hordtam. azok jók voltak.

Kissebb lett szoptatás után. A semmiből, csoffadt semmi lett

2022. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

75 C-vel indult


Terhesség alatt jórészt

80D-volt

Majd vizesedtem akkor

90d lett


Majd 90 F amikot belövellt


Aztán szépen visszaállt

90-80D-re

Ez maradtva szoptatás alatt.

Ekkor újra terhes lettem,szoptatás maradt végig.

“Csak” E lett az újra belövelléstől


Maradt 80D

Ekkor visszaálltam a 24 éves kori súlyomra

75C néha B lett újra a szoptatás abbahagyásával.

Viszont jelenleg nincs zsírszövet a mellemben.. legalább lógni nem tud mi😅

2022. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt A/B kosár kellett, terhesség alatt C, szülés után C/D.
2022. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. Vagyok


Amúgy minden méretből vettem egy feketét éd egy bézset.. bem tároztam, főleg , hogy a szoptatás első idejében a klasszikus melltartók baromi kellemetlenek

2022. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem B-ről C-re nőtt, de aztán csak néhány hétig szoptattam, és a 6 hetes kontrollon már a terhesség előtti melltartóm volt rajtam. Szóval ez teljesen kiszámíthatatlan szerintem.
2022. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
C-ről indult, C-vel végződött, de undorító lett.
2022. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!