Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárhol szabad szoptatni vagy...

Bárhol szabad szoptatni vagy inkább társaságban elmenjünk egy nyugodtabb szobába?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szabadni szabad, törvény nem tiltja, de azért én inkább be szoktam menni vele egy használaton kívüli szobába. Akkor nem szoktam csak elvonulni, ha barátnőm van itt, de vele megbeszéltük, hogy nem érdekli, és nyugodtan csináljam, ő attól még tud beszélgetni velem. :D
2022. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Én ilyenkor nyugodt helyet keresek, lehet nem szólnának de azért na 39/F
2022. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Bárhol szoptathatsz ha neked az a perverziód hogy idegen férfiak lessék a melled. Én el szoktam vonulni
2022. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Elképzelem a szitut, hogy egy családi vacsi kellős közepén fogod,előkapod a melled és ott mindenki szeme láttára elkezdesz szoptatni 🤦‍♀️


Én még itthon a saját házunkban is elvonulok, ha van itt valaki. Legyen az anyám, barátnőm vagy férjemen kívül bárki.

2022. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Szabadni szabad. Más kérdés, hogy ez téged, és másokat is zavarba hozhat, úgyhogy érdemes erre tekintettel lenni.
2022. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Vasárnapi unatkozó, egysoros, kifejtés nélküli polgárpukkasztó kamu kérdés. Célja a két tábort összeugrasztani, de a kérdező nem jön vissza, csak röhög a válaszokon.
2022. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes megkérdezni, hogy hova tudsz elvonulni szoptatni. Én nagyobb társaságban nem szeretek, főleg ha férfi is van jelen. Ha csak anyu van ott, vagy a legjobb barátnőim, akkor nem zavartatom magam, de náluk ez evidens.
2022. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Bàrhol szabad. Èn sokat jöttem-mentem, szoptattam kòrhàzi vàróban, repülőn, vonaton, mùzeumban, parkban. Olyankor vonultam csak fèlre, ha tudtam, hogy van gàtlàsosabb ember a tàrsasàgban, vagy a baba nem figyelne elèggè, vagy altatni akartam nagyobb koràban. Pl. az egyik sògorom zavarban van ilyen latvanytòl, előle elvonultam. Vagy tàrsasaàgban sok volt az inger a picinek, minden màsra figyelt az evèsen kívül, ès fàradt is volt, akkor felajanlottak egy szobàt.
2022. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%

"Olyankor vonultam csak fèlre, ha tudtam, hogy van gàtlàsosabb ember a tàrsasàgban,,


Hát akkor te elég gátlástalanlehetsz...

Mutogatni mindenkinek a melleidet?!

2022. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
XXI. szàzadban nem kène ennyire prűdnek lenni, hogy, jaj, ott egy mell. Ha a gyerek èhes, eszik. Ennyi.
2022. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!