Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rutascorbint szedtem de ennek...

Eperke17 kérdése:

Rutascorbint szedtem de ennek ellenére is el veteltem 5 +4 hetesen ,doki vizsgált 13x12mm echogentitasu képlet grav extra út duglasban keskeny folyadék csík béta hcg vérből 1,2 uiml mi lehet ez ?vall fájdalom petefészek fájdalom láb fájdalom

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a HCG szinted 10 U/l alatt van, nem vagy terhes.

"Itthon vetèltem el volt hcg mèg a szervezetben tudom de tesztek egyre halványabb így gondoltam jó minden ha el veteltem akkor hogy lehetek méhen kívüli terhes"

Méhen kívüli terhességed volt, ami idővel felszívódott. A méhen kívüli terhességet nem lehet "elvetélni" - vagy felszívódik, vagy műtenek. Az, hogy a felszívódás után vérezni kezdtél, a hcg pedig csökkenni, teljesen normális, ez már a méhnyálkahártya leválása, vagyis menstruáció volt.

2022. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót de akkor a leletek alapján mi a véleményed miért fáj a fejem a válam a lábam szúr a petefészkem jobb oldalt hétfőn megyek vissza dokihoz
2022. febr. 13. 19:34
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Édes, nem vagyok orvos. Írod: holnap fogsz orvoshoz menni. Kérdezd meg őt.
2022. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De az nem lehetséges hogy az ovú miatt van folyadék a douglasban és biztos hogy az ovut láta a doki ? A petefèszekben mert már 9 hetes lennék azt csak látná
2022. febr. 13. 19:39
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Cica, fogalmam sincs, mondom szépen. Őt kérdezd.

Terhes biztos nem vagy, ezt jó volna, ha felfognád.

2022. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy ,nem is akarok de ha olvastad a papírt akkor volt egy komolyabb vetélésem amikor a fiam szültem 21 hetesen én féltem az egészségem ès van egy fiam akit fel kell nevelnem
2022. febr. 13. 19:43
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt összevissza bedobáltál mindenféle orvosi leletet. Honnan kéne tudnom, hogy melyik mikori?!

A másik meg, hogy sajnos rohadtul érthetetlenül is fogalmazol, most sem értem azt, hogy "volt egy komolyabb vetélésem amikor a fiam szültem 21 hetesen"

Amikor szülted a fiad, nem lehetett vetélésed. Vagy mit akarsz mondani?! A fiad született 21 hétre? Teljesen értelmetlen, csak szavakat dobálsz egymás után...

2022. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A Rutascorbin sima C vitamin. Nekem is a nőgyógyász írta fel anno amikor sokáig véreztem, de semmit nem hatott. Viszont nagyobb dózisú C vitamin már igen.


Ezt azért írom le, mert úgy tűnik te azt hiszed, hogy ez valami vetélés gátló gyógyszer, pedig nem.

2022. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor hogy èrthetob legyek 21 hetes voltam mikor halva született meg a fiam , az első lelet az amikor a grav extraut ,rá gyanakodtak másik lelet mikor nincs semmi baj csak peteérés volt ,
2022. febr. 13. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!