Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron hüvelykúp kinek...

Progeszteron hüvelykúp kinek mennyi idő után hatott?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam viszgálaton. Az orvos megállapította, hogy 7 hetes terhes vagyok. Viszont folyamatosan barnázgatok.

Az orvos ultrahang alapján semmi okot nem látott, nem tudta megmondani miért van a barnázás. Kaptam progeszteron kúpot (utrogestan).

Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mikor maradt abba a barnázás?



2022. febr. 17. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Délután kaptam, másnap reggelre még minimális barnázás volt de ezt követően már nem.
2022. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2022. febr. 18. 05:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi okozza a vérzést. Ha nem progeszteron hiány, akkor a kúp semmit nem fog érni.
2022. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A héten voltam orvosnál ugyanezzel a problémával 6 hét 4 naposan. Én is progeszteron kúpot kaptam, nekem másnap reggel óta megszűnt a barnázás. Kérdező, neked abbamaradt már? Minden jót kívánok nektek!
2022. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos mára már nem volt szívhangja a picinek. :(

Nektek jó egészséget!

Köszönöm a válaszokat!

2022. febr. 18. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, nagyon-nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok! Nekem az előző terhességem nem sikerült fél éve. Ilyenkor nagyon nehéz megérteni miért velünk történik. Adj magadnak időt, minden, amit most érzel természetes. Tudom, hogy most nehéz elhinni, de újra lesz minek örülni. Kitartás! ❤️
2022. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!