Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 40+4napos tegnap...

Ma vagyok 40+4napos tegnap délután távozott a nyakdugo lehet ebből szules ?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat írnatok legyszi?

41heten indítanának de nemsok jót hallottam rola



2022. febr. 20. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor lehet szülés.

Nekem is indítottak, féltem mint a tűztől, de nem volt semmi gond, 3 óra alatt megszületett a pici.

2022. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig még beindulhat, próbáld meg elfogadni, hogy ez is egy lehetőség, de ne erre koncentrálj!


Engem indítottak, nagyon nehéz volt, mégis csodálatos élményként maradt meg. Indított szülés sem katasztrófa, de simán beindulhat még magától. Nyugi!

2022. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
36 hetesen távozott a nyák dugó. 41 hetesen indították. De nincs 2 egyforma terhesség. Könnyű szülést kívánok.
2022. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az indított szülés volt a jobb. Fajt ugyanúgy, de legalább nem tartott szinte semeddig. Rögtön a két perces fájások jöttek, de még frissen, erősen viseltem őket, nem is tartottak sokáig, a kitolasra is fitt voltam.

Másik alkalommal meg maszatoltam fél napot az 5-10 percesekkel, a végére teljesen kimerülten. Fájni ugyanúgy fajt a vége.

2022. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Kerhetsz masodvelemenyt, nem kell belemenni az inditasba, ha az aramlas (flow) rendben van, a terminus ujraszamolasa is opcio, sokszor a menzesz szerint szamoljak, es nemveszik figyelembe, ha pl. kesobb fogant, de amugyis mega 42. heten szules is teljesen normalis. A korhaz korhaz koteles elmondani a sajat korhazi protokolljat, rad nezve viszont ez egyaltalan nem kotelezo, megha ugy is allitjak be, nyugodtan visszautasithatod, szimplan nem mesz be. Masodvelemenyt, ha szeretnel megnyugtatasul kerni olyantol erdemes, akinemtamogatja a 42. betoltott het elottaz inditast, es esetleg rogtonujra is szamolja neked a terminust.


A nyakdugo nem feltetlenul jelent barmit is. Elso gyerek eseteben gyakori, hogy 24 oran belul beindul a szules, de nem minden esetben. Elso gyerekkel nalam pentek reggel kezdett tavozgatni, masnap reggel szuletett meg. Ha veres/barnas is, es nemcsak atlatszo, az biztato, mutatja, hogy tagulsz. A masodik gyerekkel 3 napig tavozgatott, mire megszuletett.

2022. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek első baba azert vagyok ilyen tudatlan fajasaim is vannak csak rendszeretlen nst is 100osszehuzodasokat mutatott csak nem rendszeres ez a baj
2022. febr. 20. 09:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd rendszeresedik, addig tobbnyire csak joslo, foleg elso gyereknel. Kitartas :) Meres nelkul is fogod erezni, ha mar az, Noll Andrea a Vajudastamogatas mindenkinek c. konyveben karomkodos fazisnak hivja azt, amikor mar tutira aktiv a vajudas.
2022. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pénteken ment el a nyákdugó, vasárnap hajnalban szülwtett meg a lányom.

Egész szombaton jóslóim voltak.

2022. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!