Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lányom 17 hetes terhes, a...

A lányom 17 hetes terhes, a láza 38,2°. Bevett egy Rubophent, egy tizedet ment le a hője. Mit lehet terhesen bevennie, ha a paracetamol nem használ?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 20:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egy Algopyrint már bevett nem rég, de ez esetleg napokon keresztül nem megoldás.Köhög és taknyos is.
2022. febr. 20. 20:58
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos csak paracetamol hatóanyagú gyógyszert lehet. Én láz esetén se vettem be, nekem tökéletesen jó megoldás volt a hűtőfürdő.
2022. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Inkább ügyeletet kene hivni vagy a kórházat szülészet-nőgyógyászat részlegét.

Nem covidos?

2022. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
2es,a második trimeszterben szedhető algopiryn, nekem kellett párszor a tuleleshez és semmi bajom se nemem se a gyerekemnek, vedono is tudott róla.
2022. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Felénk itt (nem Magyarországon) az az irányelv, hogy 38,5 fok alatt nem kell terhesen sem csillapítani, hanem hagyni, mivel ez a szervezet védekező mechanizmusa, így győzi le a betegséget. Nem tudom Magyarországon mi a tanács, de esetleg utána tudtok nézni, lehet hogy a láz kevésbé árt,mint a sorra beszedett különböző gyógyszerek
2022. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Hűtőfürdő.
2022. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
5#os,terhesen nem szabad hagyni a lazat,a babanak nagyon nem tesz jot.
2022. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
38,2 felénk nem számít magas láznak, akkor sem ha lepontoztok. Nyilván nem szemétségből irtam, ahogy az itteni orvosok sem szándékosan ártanak a több millió kismamának.
2022. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Felelotlenseg szerintem. Angliaban tudjuk h 12 hetig a kutya sem foglalkozik a terhes novel,ha elmegy,elmegy,ha megmarad,akkor meg jo. Meg ott szulnek kint a fuvon a korhaz elott,mert elhajtjak oket.
2022. febr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok orvos, hogy tudjam pár tized ide vagy oda mennyire veszélyes, de úgy tűnik te az vagy. Svájcban szültem kétszer és ezt mondták, ha tetszik ha nem. Elégedett voltam a terhesgondozással, csak azt írtam le, amit itt mondanak. Direkt azt is beleírtam, hogy ez csak az én tapasztalatom nézzen utána. Tovább nem kívánok ezen vitatkozni, én ezekkel az irányelvekkel egészséges gyereket szültem és nem a füvön a kórház előtt
2022. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!