Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lányom 17 hetes terhes, a...

A lányom 17 hetes terhes, a láza 38,2°. Bevett egy Rubophent, egy tizedet ment le a hője. Mit lehet terhesen bevennie, ha a paracetamol nem használ?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
algopiryn. Reklámoznak a tévébe valami teát,amibe sok gyógynövény van. azt várandoság alatt is, meg szoptatáskor is lehet inni megfázásra.
2022. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hétvégén volt lázam covid miatt. Hűtőfürdőt vettem, miután a paracetamol nem hatott. Akkor lement 37.5-re.
2022. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ahhoz nem elég magas, hogy hűtőfürdőt vegyen, viszont 38° fölött tartósan nem jó a baba miatt. Elment az orvoshoz, leordították a fejét, hogy odament lázasan. De hogy lehet telefonon meghallgatni, hogy nincs-e tüdőgyulladása? Nincs szerencsére. A légúti szervei begyulladtak, fuldoklik, ha köhög. Asztmás is. Kapott antibiotikumot és csak paracetamolt szedhet. Még lázas sajnos.
2022. febr. 21. 20:32
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van azóta?
2022. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szia! A láza 4 nap után lement, viszont olyan erős, mély köhögése volt, hogy néhány óráig vérzett is. Többféle szirupot, szopogatóst kapott, ami nem használt. Végül valami gyógynövény cukorkát szopogat, ami használ. Még köhög, de nem annyira. Ma megy 20.heti uh-ra, nagyon reméljük, minden rendben lesz. Ja, és a vérzés miatt veszélyeztetett terhes lett. Köszönöm az érdeklődést.
2022. márc. 7. 06:41
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon sajnálom, de még szerencse, hogy nem lett nagyobb baj. Jobbulást kívánok!
2022. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Anyuka nagyon szép, hogy aggodsz gyermekedésrt és unokádért. 20. heti genetikain nem lesz baj. egészséges lesz a baba, sok sok pihenés. magyar egészségügy, sajnos ilyen. orvosokbol ki lehet fogni,jot és bunkoti s
2022. márc. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os és 17-es!

A mai uh-on mindent rendben talált az orvos. Örülök a kedves szavaitoknak. Én már csak ilyen aggódós nagymama vagyok. Bízom benne, hogy több probléma nem lesz, és július végén, aug. elején a karomban tarthatom 2. kisunokámat épen, egészségesen.

2022. márc. 7. 17:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!