Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki egyéjszakás...

Van itt olyan, aki egyéjszakás kapcsolatban lett terhes es a pasi később felbukkant és mégis akart kapcsolatot a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idővel kesobb jelentkezett?
2022. febr. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Egyéjszakás kapcsolatban teherbe esni a lehetö legnagyobb fokú felelötlenség.

Azt meg kizártnak tartom, hogy egy férfi akarna ilyen esetben a gyerekkel (meg az anyjával) bármilyen kapcsolatot.

2022. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Jelen!

Bár mi egyébként ismertük egymást a fiúval, ugyanis ugyanabba a jó nagy baráti társaságba tartoztunk.

Lefeküdtünk, kiszakadt a gumi, de úgy voltam vele, hogy már vége az ovulációmnak, szóval nem lehet baj. Hát lett, de azóta már nem bajként tekintek rá :)

Mikor elmondtam, már akkor sem volt egyértelműen lekezelő, de időt kért. Néhány hét múlva újra felkeresett, hogy támogatni fog minket mindenben. 1 évig egyébként együtt is voltunk, de rájöttünk, hogy igazából nincsenek érzelmeink egymás iránt.

A körülményekhez képest fantasztikus apa egyébként, kérés nélkül viszi-hozza a lányát az oviba, sok időt töltenek együtt.

Azóta mindkettőnknek lett új kapcsolata, mindenki imádja a kiscsajszit, szóval végül mégis jó lett a sztori :)

2022. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Amit irsz az ritka esetek egyike,de előfordul
2022. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem eppen egyejszakas kaland volt, de hasonló sztori. Amikor megfogant a baba, akkor meg együtt voltunk, de nehany hettel kesobb mar nem. Nem erdekelte a gyerek egyaltalan. Amikor 1 eves lett a gyerkoc, akkor keresett fel, hogy ő megis szeretne reszt venni a gyerek életében. Bele is egyeztem, viszont o rogton el akarta vinni, hogy nala aludjon stb, amit nem engedtem. Hiszen nem is ismerte, ezert eleinte szerettem volna ott lenni en is. Tobbszor probalkozott, hogy hadd vigye el magaval, de nem engedtem es onnantól kezdve nem erdekelte a tema es sosem latta azota. 3,5 eves a kislanyom, 2 eve elek mar uj parkapcsolatban, a kislanyom ot kezdte el apukajanak hivni, ami jogos is hiszen o neveli masfel eves kora óta.
2022. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!