Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok akik komoly kapcsolatot...

Lányok akik komoly kapcsolatot keresnek, de tinderen és badoon csak egyéjszakást keresőket/creepeket/nem komolyan ismerkedőket/egy oldalú beszélgetést kedvelőket találnak, lenne kedvetek ismerkedni? (többi lent)

Figyelt kérdés

21/F (egyetemista, ha 2-3 üzi után szimpatikusnak találjuk egymást, akkor küldök képet is, de facebookom is megadom annak aki szeretné)


Persze most mindenkiben felmerül a kérdés: mi a garancia rá, hogy a kérdező egyik kategóriába se tartozik és nem is csúnya?

Nos, voltak már hosszabb távú kapcsolataim és tinderen is van napi 1-3 match-em, így annyira csúnya nem lehetek:D meg a kapcsolatok miatt (és mert van egy gyerekkori legjobb barátom), creepnek se mondanám magam (amúgy átlagosan nézek ki, de nem vagyok jóképű). Mivel pedig ilyen hosszú kérdést írok és ugyan annyira szeretek beszélni, mint meghallgatni másokat, ezért komolyan szeretnék ismerkedni és az egyoldalúsággal se lesz baj.


Csak annyit kérek, hogy aki szeretne így ismerkedni, az lehetőleg küldjön üzit, mert a válaszokat néha elfelejtem megnézni:D



2020. nov. 26. 00:41
 1/5 anonim válasza:
Ahhoz képest nem vagy csúnya, de azért megmagyarázod több mondatban, mennyire fontos neked a külsőd. Senkit nem érdekel, mert mindenkinek más jön be. Felszínes srác vagy te is. Ahelyett, hogy a fentieket magyaráztad inkább magadról írtál volna pár sort. Bár meg tetted már, a külsőd fontosságával. Kösz nem kellesz.
2020. nov. 26. 00:59
 2/5 A kérdező kommentje:

Őhm, a külsőmről azért írtam, hogy jelezzem az olvasóknak, nem vagyok csúnya de egy Adonisz se azért:D szóval hogy aki írna, az egy átlagos egyetemistára számítson kinézetben.

A képes/facebookos dolog meg egyértelműen fontos, hogy egyrészt kinézetre is szimpatikus vagyok-e, másrészt így tudom bizonyítani, hogy nem egy 40 éves két gyermekes családapa vagyok:DD


Sajnálom, hogy így jött le amúgy, mert eléggé nem olyan vagyok, akinek számítana a külső. Látod arról se írtam, hogy kinézetre milyen lányt keresek, mert nincs nagyon elvárásom, a személyiség fontosabb egy hosszabb távú kapcsolatban. De ezt nem várom el a másiktól, hogy így gondolja, ezért is írtam, hogy magamról szívesen küldök képet.

2020. nov. 26. 01:45
 3/5 anonim válasza:
Az sem gond, ha súlyfelesleggel küzdök?
2020. nov. 26. 02:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Az mit takar? Hát mindenkinek megvannak a saját ideáljai és elképzelései. Én magamhoz képest soha nem várnék el többet a másiktól, mert pl nem lenne fair egy fitneszező csajt keresnem, mikor én meg nem kondizok. Egyébként a papíron jó súlytól 3 kilóval vagyok több, szóval ehhez mérten a nem extrém egészségtelen súlyfelesleg engem egyáltalán nem zavar. Senki sem tökéletes, tényleg nincs ezzel semmi probléma:)
2020. nov. 26. 16:10
 5/5 anonim válasza:

Szerintem a társkeresést ne a negatív tulajdonságaid kihangsúlyozásával kezd, mert az "ugye nem kérsz belőlem?" kérdésre csak nemmel lehet válaszolni. Az áhított hölgyet jobban érdekli, hogy milyen a kisugárzásod a belső tulajdonságaid és csak a sokadik kérdés a külső. Persze az extrém nagyon taszító külső nem biztos, hogy nyerő a párkeresés során.


52 éves átlagos vidéki férfi akinek sose okozott problémát a megfelelő társ megtalálása :)

2021. jan. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!