Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok. Fájdogál a...

26 hetes vagyok. Fájdogál a hasam, és megjön érzésem van. Ez normális? Mitől lehet? Ja, és nagy ritkán ( a héten kb.3-4 alkalommal) szúrt, de csak 1 pillanatra a hasam alja.

Figyelt kérdés

Régebben is, minden nap fájt, évek óta. Most viszont idegesít a kicsi miatt. A hasam nem kemény, és nem vérzek.Ja, és egy kis kocsonyás anyagot is észrevettem délelőtt. Ilyen volt már hónapokkal ezelőtt is. 2 hete nézett meg a doki, nem talált semmit.

A múlt héten is vizsgáltak, minden rendben volt. Azóta is hatalmasakat rúg. Lehet, hogy túlaggódom? És ez csak a szokásos fájdalom?


2010. szept. 11. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ezt sokan érezzük!(enyhe mensi szerű fájdalom?)Attól van,hogy nő a pocid.Két három nap alatt elmúlik,pár hét múlva megint előjön.Nálam legalábbis így volt.A szurkálás,a méhfüggesztő szalagok nyúlása,ez is normális.Ja,és a magnézium sokat segít ilyenkor,na meg persze a pihi.

3.babós 35h kismami

2010. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok

A nyálkás valami nem a nyákdugó volt,hanem hüvelyváladék.Néha még kocsonyás állagú is lehet.

Onnan tudod,hogy nem nyákdugó,hogy kevés és vagy fehér,vagy átlátszó.A nyákdugó nagyobb mennyiségű és ritkán tiszta(vagy barnás,vagy véres általában).

2010. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!!
2010. szept. 11. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden teljesen természetes nálad, és ilyen lesz még. Fontos, hogy ne ijedj meg tőle!

Komolyabb görcsölés és vérzés az, ami veszélyt jelezhet, minden más okés. :)

2010. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem nyákdugó? Az az igazság, hogy nekem régen is volt néha, akkor megnyugodhatok...

Azt hiszem, egy kicsit túllihegem a dolgot..

De ha már most ilyen vagyok, mi lesz, ha meglesz a baba????

2010. szept. 12. 13:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, még valami: A hüvelyben érzett szúrás normális? Mitől lehet? Megfázás,vagy együttlét után is előjöhet, vagy a gyerek miatt? Nekem máskor is volt...
2010. szept. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!