Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen normális, ha gyakran...

5 hetesen normális, ha gyakran "korog" az alhasamnál és naponta 4-5 alkalommal pár percig olyan, mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

5 hetesen teljesen normális, hogy megjön érzésed van, majd el fog múlni idővel.

Az, hogy korog odalent nem hiszem, hogy terhességi tünet, de ki tudja. Minden nőnél más és más tünetek vannak, az normális. Van, akinek nincs is tünete, az is teljesen normális. Még annyi tüneted lesz a következő 8 hónap alatt, hogy a végén nem aggódsz ilyenek miatt:)

2010. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én is 5 hetes terhes vagyok. nekem is vannak napközben hasfájásaim olyan mintha meg akarna jönni. Nekem még hányingerem van ég a gyomrom és néha a fejem is.Voltál már nőgyógyásznál? Nekem volt egy vetélésem augusztusban remélem a mostani pocaklakó megmarad.Sok boldogságot és jó egészséget nektek.
2010. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
NE aggodj, nekem az egész terhességemet végig kisért a megjön érzés, persze nem mindig hanem időközönként.
2010. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 7 hetes kismama vagyok.És nekem is folyton ilyen érzésem van.Én nagyon rosszul vagyok,állandó hányinger közben meg korog a hasam,de kajára nem tudok nézni.

Kitartás ez egy ilyen időszak.

Van már a babátoknak szívműködése?

2010. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nálam is ez volt a hejzet,de nálam ez ugy mutatkozott meg hogy terhességelőtt.pl:27.énjött meg és előtte párnappal jelentkezett a hasfájás meg a hangulatváltozás,de terhesség alatt is ez volt csak menzesz nélkül,és azt figyeltem meg hogy mindenhónapban ez igy ment,és anyukámon is ezt megfigyeltem igaz ő nem terhes csak a változókorbanvan!
2010. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnapután megyek dokihoz, bár akkor szerintem még nem lesz zsívműködés, mert az csak a 6. héten van. Köszönöm a nyugtatást, rám fér.
2010. nov. 23. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg volt ilyen érzésem. S most 5 hét 3 naposan (2 napja) elmúlt. ez vagy jó vagy rossz. szóval nem tudom mi a jó. holnap megyek dokihoz ... KITARTÁS MINDENKINEK! ÉS BOLDOG BABAVÁRÁST!
2010. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!