Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik trimeszterben...

A harmadik trimeszterben milyen gyulladascsokkentot lehet szedni? Akinek van ezzel tapasztalata tudnátok gyógyszer neveket írni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Csak olyat, amit orvos ír fel.

Véletlenül sem olyat, amit a Gyakorisok ajánlanak!

2022. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a “Gyakorisok” ajánlására alapoznék. Csak gondoltam valakinek irt már fel orvos és csupán kiváncsi vagyok amíg eljutok az orvoshoz :)
2022. febr. 23. 18:34
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, de nem értem. Ha nem erre alapoznál, akkor miért vagy kíváncsi? Legyél helyette kíváncsi az esti tévéműsorra, és akkor fél perces kereséssel már ki is elégítheted a kíváncsiságod.

Majd az orvos megmondja, hogy kifejezetten a te fennálló problémádra mi a megoldás.

Mit segítene rajtad az, hogy Marika a közértből mit szedett?

2022. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha bemész egy gyógyszertárba és elmondod, hogy mi a problémád és tudnak ott is segítenek, akár természetes gyulladáscsökkentőt is szedhetsz. Ha nem tudnak, akkor mondják, hogy hívd föl a kezelőorvosod és fellövik a felhőbe.
2022. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de neked nem teljesen mindegy hogy mire vagyok kiváncsi? Szeretek felkészülten orvoshoz menni.

És ha érdemben nem tudsz segíteni akkor inkább neked is az esti tv műsort ajánlom. :)

2022. febr. 23. 18:54
 6/16 A kérdező kommentje:
4es! Köszi szépen, pénteken megyek orvoshoz. :)
2022. febr. 23. 18:56
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Imádják is az orvosk az ilyen Gyakoriról "felkészült" pácienseket. 🤣
2022. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én pedig nem értem, hogy mi abban a buli hogy ismeretlenül belekotunk más kerdesebe.

Én ha valamiben nem tudok segíteni akkor nem írok oda.! Javaslom neked is ezt :)

2022. febr. 23. 19:13
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Basszus...csak egy kérdést tett fel! El fog menni orvoshoz a kérdező..írta! Vény nélküli gyógyszert úgysem kaphat magától a gyógyszertárban.Miért kell egyből letámadni szegényt???
2022. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
* vényköteles
2022. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!