Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik trimeszterben...

A harmadik trimeszterben milyen gyulladascsokkentot lehet szedni? Akinek van ezzel tapasztalata tudnátok gyógyszer neveket írni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyulladasra? Amúgy nagyjából semmilyet már általában 😭 de nyilván ha orvosilag indokolt fog tudni mit felirni🤗
2022. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Fogam gyulladt be valószínű. Sajnos nekem is van egy olyan érzésem, hogy enyirre a végén már nem fognak semmit adni. :/
2022. febr. 23. 19:40
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Uh az kellemetlen, kitartást! Igen, sajnos ilyenkor már kb minden tilos, én is örültem a, migrenem miatt h a masodik trimeszterben alkalom adtan be tudtam venni legalább egy fél algopirynt de már lassan azt sem szabad szülés előtt 6 héttel, nekem elvileg még 8 van hátra.. Jobbulast!
2022. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nekem csak 5 hét van hátra. Nem vagyok egy nagy gyógyszer szedő típus de tényleg nagyon kellemetlen és úgy tudom hogy a babának is bajt okozhat ha gyulladás van a szervezetemben.

Kitartást neked is! Minden rendben lesz :)

2022. febr. 23. 19:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Oh akkor így még nehezebb igen, ez már a finis🤗 Köszönöm 🤗
2022. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35.hétben vagy akkor ezek szerint. A finisbe nehéz is a gyogyszereket szedni már, orvos ha felirna akkor az segitene.
2022. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!