Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baja a babának...

Ugye nem lesz baja a babának hétfőig?

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél, és találtak a vizeletembe háromkeresztes leukocytát és egy keresztes gennyet. Akkor még nem volt semmi tünetem, viszont délután óta már alhasi fájdalmam lett. Hétfőn kell visszamennem, hogy megismételjék a vizelet vizsgálatot, akkor fogják eldönteni, hogyan tovább.
2022. febr. 25. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
De lehet baja,meg neked is. Irány az ügyelet, ott is letesztelik és kapsz gyógyszert. Nem is ertem hogy képzelik ,hogy várjatok hetfoig meg akkor eldöntik. Basszus összeül a konzílium???? Komolyan,döbbenet...
2022. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a védőnő, hogy nem kell megilyedni, attól is lehet ilyen eredmény, hogy hüvelyváladék kerül a vizeletbe, ezért kell hétfőn visszamennem, hogy megismételjék, és ha akkor is ez lesz, akkor gondolom kapok rá valamit. Tudom, hogy nem olyan sok idő 2 nap, de engem aggaszt, hogy a babámnak nehogy valami baja legyen.
2022. febr. 25. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen

Lehetne attól is… de azóta tübeteid vannak


Irány az ügyelet

2022. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hüvelyváladék. Évente jártam sokáig sportorvoshoz és rengeteg ismétlés volt emiatt a csapatban. Ha otthon pisilsz akkor érdemes zuhany után, mert azzal lemosod a külső dolgokat. Van aki szerint az első pár másodpercet emiatt nem érdemes összegyűjteni. Ugye ha belül van gond, az sem zuhany, sem trükközés nem változtatja meg, de a hüvelyváladéktól meg lehet szabadulni.
2022. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha bármilyen, számodra kellemetlen tünet felmerült, érdemes ügyeletre menni.
2022. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Középsugaras pisit adj mindig! Tehát pisilsz egy kicsit, és csak utána kezded gyűjteni
2022. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

"Ha otthon pisilsz akkor érdemes zuhany után, mert azzal lemosod a külső dolgokat. Van aki szerint az első pár másodpercet emiatt nem érdemes összegyűjteni."

Nekem is pont ezt ajánlották az asszisztensek.

2022. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nemhiszem, hogy a leadással lett volna gond. 8 hetes terhesen kezdtem járni védőnőhöz, 2 hetente megyek és minden alkalommal megnézik a vizeletet most 24 hetes vagyok és eddig egyszer sem volt probléma vele.


Meg is lepődtem, mert semmi tünetem nem volt még reggel, aztán délutánra már megjelent a hasfájás. Nem várok hétfőig, reggel az első utam az ügyeletre fog vezetni, nem szeretném, hogy a babának baja legyen egy kezeletlen fertőzés miatt. 😟

2022. febr. 25. 20:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt tünetem amúgy.


Később sem jelezkezett a tesztek alapján pedig egyik terhesség alatt komoly bacim volt húgyúton , másik alatt candidám a kenet szerint..


Azért érdekes, mert rendszeresen van tünettel is mind2 nekem sajnos ( baci konkrétan rendszeresen véres vizelettel.. minden szar húgyútra húzódik vagy akár vesékre -vesegörcsöm is volt már)

Akkor hányszor lehet tünetmentesen.. nem is akarok belegondolni.


Az én mottóm: inkább egy felesleges kör az ügyeleten, mint baj legyen.



3.

2022. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A tünetmentesség rosszabb ráadásul, mert ha nincs nyilván nem is mész orvoshoz...


Nekem soha életembe nem volt húgyúti fertőzésem, csak gombás hüvelyi, az viszont nagyon sok.


Gondolom a terhesség hozhatta ezt most ki vagy is a hormonok.


Azért remélem nem lesz felesleges kör és írnak fel valamit.

2022. febr. 25. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!