Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában be állt a menstruác...

Mostanában be állt a menstruációm 24 naposra , viszont mensi elött 4-5 nappal volt egy kis barnázásom 2-3 napig de az is egy kevés. És ugye olyan dolog történt hogy 3 napja egy kicsit nehezet emeltem és..?

Figyelt kérdés
Be szúrt az alhasam majd másnap meg is jött. Így az lenne a kérdésem hogy szerintetek beagyazodas lehetett csak elrontottam?

2022. febr. 26. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:

🤦‍♀️ A be ágyazódást nem tudod el rontani sem befolyásolni. Ha meg akar foganni meg fog.

A kérdésed nem egyértelmű.

Meg jött vagy sem? A barnázás lehet mensi elöjele, ha pedig védekezés nélkül szexeltél... Igen lehetsz terhes. De szerintem egy tesztel többet érnél mivel itt senki nem lát beléd.

2022. febr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat meg is jött akkor valoszínü nem vagy az.
2022. febr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!