Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell elképzelni a szülési...

Hogy kell elképzelni a szülési fájdalmakat? Mennyire fáj mondjuk egy erősebb menstruációs görcshöz képest?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok. Nem volt tervezett. Nem volt szívem elvetetni a babát, pedig így utólag belegondolva az lett volna a helyes döntés. Nagyon meggondolatlan voltam. Rettentően kivagyok idegileg, nem hiszem, hogy kibírnám a szülési fájdalmakat. Nagyon kicsi a fájdalomtűrő képességem testileg és lelkileg is. Nem tudok így örülni a babának sem, mert tudom, hogy mivel jár. Jelenleg ott tartok, hogy véget vetek az életemnek, mert azt meg lehet oldani úgy, hogy ne fájjon annyira. Nincs erőm ehhez az egészhez, csak szeretném, hogy fájdalommentesen befejezhessem az életemet.
2022. febr. 26. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Várva Várt Alapítványt keresd fel! Segítenek!
2022. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kepzeld el h az eleted egy mozifilm, ami lassan indul es sok a bonyodalom. Ha felallsz a film felenel, sosem fogod megtudni h happy end lett-e.

Egy gyerek rengeteg oromet okoz (igen gondot is) honnan tudod h nem eleted legjobb dontese lenne h megtartottad?

Megsugom ugy,h vegig kell csinalni es megnezni a film veget.


En 2.terhesseg alatt maradtam egyedul, duplan nehezitett palya, hisz ott volt mar egy ket eves aki miatt tartani kellett magam minden nap.


A szules hatalmas elmeny volt, a gyerek tokeletes es ket even belul talalkoztam a jelenlegi ferjemmel, akivel 7eve nagyon boldog kiegyensulyozott kapcsolatban elunk, a 3.gyermekem mar ide erkezett es a masik ketto is ebben a csaladban cseperedik.


A kezdetben vizualizalt boldog csalad megvalosult vegul,csak mas ferfi oldalan.Hidd el en sem remeltem amikor egyedul mentem be a szuloszobara, csak melyen hittem benne h vegul hapy end lesz a filmem.


Ne add fel, csinald vegig! Meg fogod latni h megeri.

2022. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérd szakember segítségét. Ha az egyetlen amitől így félsz az a fájdalom akkor mindenképp pszichológussal beszélj. Legrosszabb esetben császároznak emiatt (bár az meg utólag fáj).

Egyébként sokkal másabb mint egy erősebb menstruációs görcs, nekem máshogy is fájt és erősebben. De sokat segít hogy más tudatállapotban vagy olyankor, meg lehet készülni előre légzőgyakorlatokkal.

Nem fogok hazudni k*rvara fáj a szülés, de a jó hír hogy utólag elfelejted :) kibírod, utána nem is fogsz emlékezni rá. Én 14 órát vajúdtam, de hogy pontosan hogyan fájt és mennyire nem tudnám megmondani. Bár nekem császár lett a vége szóval lehet a nehezéről lemaradtam, nem tudom.

2022. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem elhagytak 16 hetes terhesen, azt hittem, vége a világnak. Ő sem volt tervezett gyerek egyébként. De aztán pár év múlva annyira jól alakult minden, hogy úgy érezem azóta is, hogy nekem a legjobb. Imádom a gyerekem és férjhez mentem a világ legjobb emberéhez. Pedig annak idején a legrosszabb forgatókönyvre gondoltam, hogy mi lesz majd velem, ha egyedül maradok a gyerekkel. Sosem tudhatod, hogy mit hoz az élet, ezt megtanultam.
2022. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

A szülési fájdalomba senki nem hal bele, de ha megölöd magad az nem változik.

Amúgy van fájdalom csillapításra lehetőség.

2022. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



Mindig van megoldás. Ha nem.tudod,szeretnéd felnevelni akkor örökbe is adhatod. Egy biztos,az életed eldobása semmi esetre sem megoldás.

2022. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Baromira fájt, de sokkal rosszabbra számítottam.

Kérhetsz érzéstelenítést, fájdalomcsillapítást a vajúdás alatt.

2022. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Az èlet legnagyobb ajándéka a gyermek. Gondolj bele hàny nô adna meg bármit azért hogy lehessen gyereke. Neked meg a szülési fájdalom a legnagyobb bajod?! Szegény baba, aki téged választott anyukájának… remélem amikor megszületik és szerelembe esel vele az első pillanatban, elszégyelled magad.
2022. febr. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha el akarod vetetni, külföldön még mindig van rá lehetőséged. Hollandiában pl a 22. hétig végeznek terhességmegszakítást. Ha ennyire nem akarod, talán fontolóra vehetnéd ezt a lehetőséget.
2022. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Inkább adja örökbe, vagy tegye be egy babamentő inkubátorba. De ez csak az én véleményem, nyilván ő dönti el.
2022. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!