Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok gyakran...

23 hetes terhes vagyok gyakran érzek menstruácios fájdalmakat és a derekam is fáj. Másnál is előfordul? A válaszokat köszönöm. Boldog és gondtalan babavárást kivánok minden kismamának!

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is fajt es surun voltak mehosszehuzodasaim is. Felhivtam az orvosomat es azt mondta hogy surgosen latnia kell nehogy nyiljon a mehszaj. Megnyugtatott hogy a mehszaj zarva van es kaptam gyogyszert (antibiotikumos kupot) amit akkor kell csak hasznaljak ha menstruacios fajdalmakat erzek. Szolj az orvosodnak mert nem termeszetes ez a fajas a terhesseg 23 heteben sott koraszules jele lehet.

Addig amig nem lat doki nyomas az agy es lustizzal egesz nap.

Boldok babavarast kivanok

Udv. 28 hetes kismama

2008. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért ne ilyedj meg. Persze mindenképp beszélj majd a dokival, de én pl. 8 hónapig éreztem minden "aktuális" menstruációt. Ha sokat sétáltam, vagy megerőltettem magam akkor is görcsöltem. Olyankor egy mgb6-ot bevettem és teljesen elmúlt. Boldog babavárást!

3 hónapos fiúcsak anyukája

2008. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!