Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten mi lehetett ez a...

36. héten mi lehetett ez a fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Első kisbabámat várom. Ma séta közben a hasam alján teljesen lenn erős görcsölő fájdalmat éreztem, utána a csípőm is fájt már. Kb 3x meg kellett álljak, lihegtem is.

Jósló fajasnak azt írják max 1 percig tart, ez pedig percekig tartott.

Mikor hazaértem lepihentem és 1-2 perc múlva el is engedett ez a görcs a hasamból és a hátam sem fájt már úgy.

Nektek volt már ilyen?

Nyakdugo meg a helyén, sem vérzés sem pedig folyás nincs hala istennek.


2022. febr. 27. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Jósló. Ha ezek szülési fájdalmak lennének akkor rendszeresség lenne bennük, tudnád őket mérni.
2022. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mind2 terhességem alatt kb a 20. héttől volt sokszor ilyen esténként vagy éjszaka, hogy pár percenként kb 1 percig iszonyatosan fájt, összegörnyedtem. Az elsőnél megijedtünk, amikor órák óta tartott és bementem a kórházba, de nem tartottak ott csak annyit mondott a doki, hogy valaki hajlamos erre.....pedig magnézium, pihenés majd meleg zuhany ellenére is vagy fél napig tartott.

A munkahelyemen meg beszoltak, hogy jaj hát nyúlnak a szalagok, ne nyafogjak.... mentem is rögtön táppénzre, mert majdnem összeestem munka közben.

2022. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem 1 percig fajt, hanem egyhuzamban 20 percig, utána 1x volt egy 2 perces szünet és újra kb 2o perc szűnni nem akaró görcs.

A férjem szerint túl sok már nekem ez a 4km séta.

2022. febr. 27. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj biztos nem szülési fájdalom mert az 20 percig szünetek nélkül pláne az elején nem fáj. Vagy megerőltetted magad, vagy jósló.
2022. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem megeroltethettem. Ma 10 kilométert gyalogoltam és nem volt ilyen fajdalmam

Fogalmam sincs, hogy mi lehetett tegnap, de akkor az a lényeg, hogy ez nem jósló fájás volt. :)

Köszönöm a válaszokat!

2022. febr. 28. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!