Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel jelentkező egész hasi...

Éjjel jelentkező egész hasi feszülés, görcsös szúró fájdalom a hasban mi lehetett? Mellé hányinger, gyengeség, hőhullámok

Figyelt kérdés

Éjjel 11kor kimentem wcre majd mire visszafeküdtem az egész hasam kiakart szakadni úgy feszült aztán elkezdett hol erősen hol gyengén fájni.Olyan görcsös szurkáló érzésre lehetett hasonlitani.Ezzel szenvedtem negyed2ig!Vettem be egy benuron fájdalomcsillapitót. Hálaisten baba rendesen mozog.Csak zavar h mi lehetett.Mikor jobban fájt a hasam hányinger is felerősödött.Meg mintha belülről vert volna a viz.Megmoccani is alig mertem.Szerencsére reggelre elmúlt.

Borzalmas volt.Napközbe szoktak szerintem jóslóim lenni,olyankor néha bele bele görcsölget alulra a hasamba aztán elmúllik.EZ este más volt. 35.hetet töltjük holnap



2015. márc. 6. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom nálad mi lehetett,de nálam ugyanezek a tünetek vannak,erős hányingerrel kezdődik mindig,hőhullám,hasgörcs,én mondjuk utána wc-re megyek,mert megy a hasam.De én IBS-es vagyok,és ezek a tüneteim.Már kb 4-5x jelentkezett a terhesség alatt,gyógyszert terhesség alatt nem szedhetek sajnos rá,max nospát,de az semmit nem ér,igy be sem veszem.

Ha van orvosod,én megemliteném azért neki.A jósló is lehet ilyen,anno a fiamnál hasonló tünetek voltak,hányinger,hőhullám,görcsölés,annyi hogy még iszonyatos derékfájás volt mellette.De irtad hogy vannak jóslóid,és ez más volt,igy nem tudom mi lehetett.

2015. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!