Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházban vajúdásnál bugyi...

Kórházban vajúdásnál bugyi nélkül kell lenni? Vagy mikor kell levenni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Bugyi nélkül kell lenni, mert jönnek többször vizsgálni a méhszáj állapotát.
2022. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Kapsz egy kórházi köntöst, vagy nem tudom minek mondják, és abban kell lenni végig. Bugyi nem lesz rajtad, de nekem ez volt a legkevesebb bajom.
2022. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Igen
2022. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Sokkal jobb, ha semmi nincs rajtad



Szivárog ez az.. stb

2022. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Èn lehettem pizsamàban ès alatta bugyiban. Nem mindenhol kell full sztriptìzt nyomni.

1x vizsgàltak mikor felvettek, 1x 4 òra mùlva. Ezutàn pisiltem àgytàlba, mert a wc-ig màr nem bìrtam elmenni, ès akkor màr nem vettem vissza alulra semmit. Mèg 1x vizsgàltak szülès előtt, ès 1x utàna, tehàt nem alap, hogy kb. csak a takarìtò nem màszik belèd.

Pòlò maradt vègig, szoptatàshoz feltoltam. Mikor mentem mosakodni, akkor vettem csak le.

2022. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
5. Ki mondta hogy a takarító is belédmászik…. Nem kell túltolni. 🤦🏻‍♀️
2022. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

2x szültem. Ahogy a szüleszetre (mar a vajudóba is, pedig ott még nincsenek egyedül) felvettek, ott már le kellett venni. Saját hálóing, illetve takaró volt mind2x rajtam.

Fiammal reggeltől este 7ig a vajudóban voltam, ott jöttek mentek a "szobatársak". Utana kerültem szülőszobára, ott már csak a férjemmel voltunk, 2re szültem meg. Ez alatt vagy 20x tuti megvizsgáltak.


Lányommal egyből szülőszobara kerültem, 3 óra alatt meglett a lányom. Ez a 3 óra alatt 6 orvos jött random be és vizsgált. Tényleg majdnemcsak a takarító néni is, ahogy fentebb írták.

2022. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Atyaèg! Minek turkálnak ennyit? Engem csak akkor vizsgáltak, ha én kértem, hogy nézzük meg, hol tartunk.
2022. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Az első szülésnél csak egy kórházi hálóing volt rajtam. Az orvos csak egyszer vizsgált meg, nem járkált senki, csak a szülésznő néha. Második szülés olyan gyorsan történt, hogy a bugyi még rajtam volt, senki nem gondolta, hogy gyors menet lesz.
2022. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

Engem csak az orvos meg a szülésznő vizsgált, de ők többször. Mondjuk így konkrétan nem emlékszem hányszor, de többször is. A végén én olyan sz.rkész voltam, hogy felőlem a takarító is vizsgálhatott volna, már "minden mindegy" állapotban voltam, csak legyen vége a szenvedésnek. Egyébként is, a szülés, mindentől függetlenül még úgy ahogy diszkrét volt, utána a kórházi szobánkba úgy jöttek-mentek az emberek, mintha állatkert lennénk. Szerintem ha nem látta 50 különböző ember a mellem és a pelenkás seggem, akkor egy se.

És nem, azon a ponton, már ez se érdekelt. :D

2022. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!