Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején kezdődött...

Terhesség elején kezdődött valakinek a farkcsonti fájdalom? Végig kitartott? Problémamentes volt a várandósság?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Ez a fajta fájdalom nem jelent jót, fe nem akarok vészmadár lenni. Voltál már dokinál aki megállapította , hogy jó helyen van?
2022. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első jel volt. Végig kellemetlen volt, problémamentes terhesség.
2022. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak jövőhèten tud fogadni a doki, ezt is korainak gondolta még.. 🙁 nem tudom az számít, e hogy az első terhességem túl hordtam és utána hónapokig fájt a combtő és ugyanígy a farkcsont is sokáig.. holnap megpróbálom azért megint, hátha megtud nézni még a héten.
2022. márc. 1. 20:17
 4/13 A kérdező kommentje:

2.

Köszönöm, ez kicsit azért megnyugtató 🙂

2022. márc. 1. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár hetesen már fájt mindkét terhességemnél. Elsővel végig maradt, sokszor menni is alig bírtam miatta. Másodikkal huszonvalahányadik hét körül elmúlt.

Első terhességem nem volt sima menet: sárgatest elégtelenség, cukorbetegség, korai méhszájnyílás. Épphogy nem lett koraszülött.

Második babával 35dik hetet taposom, eddig minden rendben.

2022. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eszméletlenül fáj az eleje óta, méhen belüli a terhességem, 11 hetes vagyok. A védőnő szerint anatómiailag semmi nem indokolja még, hogy fájjon…
2022. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sikerült elérnem a dokit és pénteken tud fogadni.

Tiszta letargiában vagyok egész nap, amíg nem tudom, hogy minden rendben van e..

2022. márc. 2. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, ne stresszelj! A kis jövevénynek sem teszel vele jót.
2022. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Voltam ma! Jó helyen van, petezsákot látott már 🙂
2022. márc. 4. 19:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki a fájdalomra?
2022. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!