Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl magas ez a BPM (percen...

Nem túl magas ez a BPM (percenkénti pulzus szám) 8 hét 2 naposan?

Figyelt kérdés
Ma voltam vizsgálaton. CRL 17.8 mm, BPM 174. Az orvos nem mondott semmit, rá is kérdeztem, hogy jó-e, de csak biccentett. Nem volt annyira meggyőző. Közben azt olvasom, hogy 9. héttől lenne a felső érték a 170. Biztos túlaggódom, mert az előző terhességem nem sikerült, de azért csak aggaszt kicsit. Neten nem igen találok arról semmit, hogy mit jelent, ha ilyenkor magas. Tapasztalatok? Köszönöm!

2022. márc. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy paramami vagy már 8 hetesen és teljesen felesleges szarságon aggódod szét magad. Teljesen rendben van az érték.
2022. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elismerem, hogy az vagyok és azt is, hogy ez nem visz előre. Köszönöm a válaszod!
2022. márc. 2. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fiam pulzusa legutóbb 167 meg 161 volt 33 hetesen, annyit mondtak hogy szapora, de nem gond mivel ha sokat mocorog ugyanúgy felmegy a pulzusa mint nekünk, nekem pl legutóbb 132 mert a vedono
2022. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszú terhesség lesz..
2022. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!