Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten még nincs befordulva...

35. héten még nincs befordulva a babám. Valakinek megfordult meg? Van rá esély?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező ugyan annyi esélyed van, mint bárki másnak. Szülésnapján is befordulhat a baba, a császártól nem kell félned. A babádnak egyre kisebb a helye odabennt, de befordulhat simán még.
2022. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Mivel egyre nagyobb a baba, egyre kisebb az esély, hogy beforduljon.
2022. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Ha fontos neked annyira, be is lehet ám fordítani kívülről. Nyilván nem 100%, hogy sikerül, de én biztosan megpróbálkoznék a külső fordítással.
2022. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a 38. héten fordult be.
2022. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 38. héten.
2022. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor még van remény. 🙃

Az utolsó kb 4 vizsgálaton mindig ugyanúgy fent volt a feje, szóval nekem úgy tűnik jól érzi így magát. Azért még bízom benne, hogy mégis megfordul, de ha nem akkor sem lesz tragédia. Ennél nagyobb bajunk soha ne legyen.

2022. márc. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!