Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mutatja ki a teszt...

Mikor mutatja ki a teszt legkorábban a terhességet? 2 hete lett +, van még esély?

Figyelt kérdés
Akárhogy számolom, minimum 6 hetes terhesnek kellene lennem, de tegnap ultrahangon csak 5mm-es szabálytalan petezsákot láttak, ami szerintem nagyon kicsi. Ha később fogant volna, akkor nem lett volna még 2 hete pozitív a teszt, nem?
2022. jan. 2. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd és milyen hosszúk a ciklusaid? Egyforma hosszúságúak, rendszeresek?
2022. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
November 18, és 27 naposak szoktak lenni...
2022. jan. 2. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit később fogant. De ha van petezsák és 5mm, az biztató. Ha később fogant, akkor is + a teszt, hisz ovuláció után kb. 12 nappal már képes kimutatni, ha szerencsés vagy.

Gondolom 2 hét múlva vissza kell menned. Akkor ki fog derülni, merre alakult a dolog. Sajnos ilyenkor még sok minden benne van a pakliban.

2022. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
10.dpon lett pozi, 8 dpon negativ volt, lehet már a 9.en is latszodott volna, de aznap nem teszteltem
2022. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Nekem egyébként december 10.en lett pozitiv, most vagyok 6 hét 5 napos. November 16.an volt az utolsó mensim. Ilyenkor már kell lennie pulzálásnak is. Én viszont biztosan tudom, mikor volt ovuláxióm. De gondolom visszakell menned jovoheten, ugye? Mennyire volt erős a terhességi teszted, ha halvanyka volt 2 hete es mar jo erős a teszt biztos kesobb fogant.
2022. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Később foganhatot,ami gyakori és előfordul.
2022. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Erős volt 2 hete, tegnap az orvosnál nagyon halvány lett.
2022. jan. 2. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
ohh, sajnálom kérdező, így nem hiszem, hogy megmarad. 😞 Gondolom az orvos sem volt túl bizakodó.
2022. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltam uh-n, 10x7mm petezsák, benne semmi. Hcg 7500. Szerintetek reménykedhetek még?
2022. jan. 5. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Szikhólyag sem? Mert akkor az tényleg nem jó jel. Nekem az volt szerencsére mikor később fogant, így tudtam mibe kapaszkodni. De ha szikholyag nincs, az nem túl biztató, őszintén. Kitartást!
2022. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!