Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok szabályt...

5 hetes terhes vagyok szabálytalan petezsákkal. Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 17:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha ott van neked ez a második új szuperdoki, akkor meg mihez kellünk itt mi?! Minek ez a kérdés? Miért nem tőle kérdezed, hogy mi van?
2022. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos simán benne van a pakliban, hogy azért néz ki 5 hetes terhességnek ennyi késés után, mert valóban nem fejlődik. De ne legyen így. Ha szabálytalan a menstruációd, akkor ki tudja. Drukkolok azért.
2022. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel. Mert gondolom mástól is lehet érdeklődni. Mert az orvos orvos. Az anya az anyától tapasztalatot gyűjt. Sok anya mehetett át hasonló dolgokon gondolom mint én. Ha teher a válasz akkor köszönöm nem kérem a negativitást főleg ilyen helyzetben
2022. márc. 4. 21:03
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Ezzel a mensivel ez missed ab. Akkor is ha később fogant.

A teszt nem mutatja ki hány hetes vagy

2022. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A Clearblue digitális terhességi teszt a legérzékenyebb . Drága is de hétre napra pontosan megmutatja hanyadik hétben vagyok.
2022. márc. 5. 09:02
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

"Drága is de hétre napra pontosan megmutatja hanyadik hétben vagyok."

Nem, kérdező, nem mutatja meg "hétre napra pontosan", csak kb.!

2022. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

A digitális clearblue a vizeletben lévő hcg segítségével saccol egy számot, hogy hány hete foganhatott a baba (tudom, még nem baba). Magyarán ha nem fejlődik egy terhesség és kevés a hcg, akkor 10 hét után is azt fogja kiírni, hogy pl 2-3 hét 🤦‍♀️

Tehát a te esetedben ez a teszt annyira felesleges, mint egy verébnek a szempilla spirál. Ennek tudatában vegyél, ha nem sajnálod rá a pénzt.

2022. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
14es vagyok, hidd el sok ilyet láttam már, ebből a végén sosincs baba. Mentálisan készülj erre
2022. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!