Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, viszont...

5 hetes terhes vagyok, viszont egy hete minden reggel arra kelek, hogy begörcsöl a hasam és egyből megyek wc-re (nem hasmenés, inkább laza széklet) Ez jelenthet valami problémát? Más is tapasztalt már ilyet, meddig tartott?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 06:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mindenhol inkább székrekedésről lehet hallani.
2021. okt. 27. 06:17
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem pl hasmenésem volt az elején, de nem tudom hogy a terhesség miatt vagy ilyen egytünetes vírust nyaltam be, esetleg a terhesvitamin miatt..


Ha nincs láz, más egyéb betegségre utaló jel, akkor ne izgulj, folyadékra figyelj, nehogy kiszáradj.

2021. okt. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére más tünet nincs, ami betegségre utalna.

Ez után a reggeli “rutin” után is teljesen jól vagyok.

2021. okt. 27. 06:28
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Milyen vitamint szedsz? Folsav? Magnézium?
2021. okt. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gal babaváró vitaminját szedem , de már legalább 3 hónapja elkezdtem. Terhesség előtt nem volt ilyen gondom, ezért azt gondolom, hogy attól nem lehet. Magnéziumot nem szedek.
2021. okt. 27. 06:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem a magnézium miatt volt. Kb. napi háromszor :D
2021. okt. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkább hasmenésem.volt viszonylag sokáig, magnéziumot csak napi 1et szedtem. A vastabletta megoldotta, azt úgyis kell szedni azt hiszem egy idő után már nem emlékszem pontosan.
2021. okt. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is a hasmenéses kategória vagyok 7+3 hetesen, de nekem alapból iszonyat gyors az anyagcserém, szóval ha valamit lassított is volna rajta a terhesség akkor az meg lett toldva a magnéziummal. Így személy szerint nem sok változást érzek semmiben, max annyi, hogy kávé nélkül is jön amint felkeltem… :’D
2021. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is inkább "hasmenős" kategória lettem, de nem zavar. Alapvetően székrekedős voltam, az első hetekben eszméletlenül szenvedtem. Aztán átfordult. Nekem így sokkal komfortosabb. Napi egy-két teljes megtisztulás. :D
2021. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ez el enyésző dolog.terheség miatt is lehet hasmensées vagy székrekedéses, de lehet terhesen folsavtol és magnéziumtol,terhes vitamintol is
2021. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!