Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan veszitek észre ha...

Hogyan veszitek észre ha keményedik a hasatok?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de első terhesség, magnosolvot iszok egyébként. Milyen mikor keményedik a hasatok? Görcsöl, fáj vagy a méhetek tapintata kemény?

15 hetes vagyok.


2022. márc. 5. 02:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem haskeményedésem egészen a legvégéig nem volt, ott viszont teljesen egyértelmű volt, hogy az az. A nem kemény hasadat úgy ahogy végig be lehet nyomni, amikor kemény, akkor meg olyan, mintha valami kosárlabda lenne benne. Szóval érezhető, de nem baj ha nem érzel még ilyet.
2022. márc. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
az nem az elején van, hanem amikor már nagy. érezni fogod. nem fáj. a kosárlabda jó hasonlat
2022. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

18 hetes vagyok.. és én sem tudom

Eldönteni hogy keményedik e vagy nem.. leginkabb este szoktam érezni.. evés utan így be van durranva az egèsz teljesen és feszült. Mintha felfújódnék. 2.baba elsőnél nem volt ilyen.

2022. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te felpuffadsz, azt érzed..


A keményedést majd felismered, nem tudod összetéveszteni mással. De az a vegefele lesz majd.

2022. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszod :)
2022. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A keményedés olyan érzés, mintha hirtelen beton kötne a hasadba, és húz le a súlya. Rém kellemetlen. Első gyereknél nekem se volt, később megtapasztaltam.
2022. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sose éreztem ilyet, talán azért, mert a 36. héten szültem és utána esetleg lett volna.
2022. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem relatíve korán, ilyen 20. héttől kezdve már simán volt, hogy keményedett, de csak néha-néha, amikor már igazán nagy volt, ilyen 30+ hetesen, akkor volt olyan, hogy ha jobban megerőltettem magam, akkor keményedett. Kb mintha egy kődarabot vittem volna a hasamban, teljesen befeszült az egész, és valahogy így mintha hirtelen érezni kezdtem volna a gyerek összes súlyát, amit addig nem. Nem fájt meg semmi, csak kellemetlen volt.
2022. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha lesz, nem téveszted össze


Nekem összesen2 alkalommal volt…. A 2 terhesség alatt, úgyh lehet neked nem is lesz.

2022. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajjj, az nagyon rossz volt. Hirtelen betonkemény lettem. Húzódott, és fájt is. Pár mp, max 1 perc. De nagyon kellemetlen.
2022. márc. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!