Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok biztos abban hogy...

Nem vagyok biztos abban hogy a babámat érzem mozogni! Legalább is nem merem biztosra mondani! Mikor fogom érezni rendesen és honnan fogom tudni hogy ő az? 16 hetes vagyok és az elsö baba!

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
20-22 hét körül fogod majd biztosra mondani. még egy kicsit korai bár van aki megérzi.
2008. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érzem néha de nem vagyok benne teljesen biztos! A védönö azt mondta hogy figyeljem és jegyezzem meg de ha nem vagyok benne biztos hogy őt érzem akkor mit csináljak?
2008. dec. 16. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem őt érzed, az első babámat én is 16 hetesen éreztem először. Pici finom mozgás, mintha a beleid mozognának, de meg lehet különböztetni. Én most a 2. babámat várom 12 hetes vagyok és most kezdtem el olyan kis finom mozgást érezni és ez biztosan ő, csak mivel még pici, nem nagyon lehet érezni, de ha tényleg figyeled te is akkor fogod tudni, hogy ez a babád. Boldog babavárást!
2008. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínű ŐT érzed. Én a 15. héten éreztem először, olyan volt mintha pici finom kis "pillangók repkedtek" volna.Én is izgatottan és kicsit hitetlenkedve fogadtam, de bizony Ő volt már akkor is! :)
2008. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az első babámat én is 15 hetesen kezdtem érezni, a 16. héten már a párom is határozottan érezte, sőt, kívülről is látszott! ( mondjuk a súlyom vetekedett egy etióp menekültével akkoriban, annyit hánytam )


Most a második babát várom, és én is a 12 héttől érzem mozogni, mint ahogy előttem írta valaki. Úgyhogy minden lehetséges!

2008. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!