Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól hogy a mérleg nem...

Attól hogy a mérleg nem mutatja, hízik a baba rendesen? 30 hetes kismama vagyok, eddig 6 kg-t híztam, egy ideje stagnálok, a doki legutóbb 1200grammra becsülte a kisfiamat. (27. héten) Gyarapodik attól a baba, ha az én súlyom nem változik?

Figyelt kérdés
Aggódom mert tudom hogy ilyenkor kezdenek el hízni a pocaklakók!Odafigyelek a súlyomra,nem szeretnék sokat hízni,mert amúgy is súlyfelesleggel kezdtem a terhességet.
2011. febr. 26. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A baba elveszi azt, ami neki kell!:)

Eddig én is "csak" 5 kg-ot híztam, a 35. hétben járok, a baba nagyon szépen, megfelelő ütemben gyarapodik. Nálam nézik két hetente diabétesz miatt, de eddig minden nagyon rendben van. :)

2011. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél összesen csak 6 kg-ot híztam, pedig vékony vagyok, nem túlsúllyal kezdtem.

A 27 és 33 hét között stagnált a súlyom, a pici mégis rendesen nőtt. Utána a végiéig is már csak 2 kg-ot híztam! Végül 3600 g és 52 cm-es kisfiú lett. Ne aggódj!

2011. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 28. hétig nem híztam, sőt fogytam is, pedig vékony vagyok, a baba viszont nagyon szépen fejlődött!

Amúgy én is csak 7 kilót híztam a végére, ebből a kislányom 3330 gramm volt. Szóval a babák elveszik, ami kell nekik, szépen fejlődnek odabent, és hogy mi látszódik ebből a te súlyodon, szinte mindegy. :)

2011. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!